Skip to: site menu | section menu | main content

 

 
GERÇEK ANLAMDA
ŞİFA BULMANIZ İÇİN
BAŞVURABİLİRSİNİZ. 
 

 

 


 

 

E-Posta:

[email protected]

 

 

                                                             
Merhum Herbalist Atabay Güveloğlu'nun geliştirdiği bitkisel ilaçların başarıları Türkiye'de ve Avrupa'da yıllardır çok iyi biliniyordur.


 

 

Yukarıda fabrika ve dağıtım merkezlerimiz,
Aşağıda üretim bandımızdan görüntüler görülüyor.

       
       
       
    DOĞADAN GELEN GÜZELLİK...  
   

"İlmin üzerinde unvan ve rütbe yoktur. Aslolan insanlığın hizmetinde olmak ve insanlığa faydalar sunabilmektir.Bir insana yapılabilecek en büyük iyilik ise, onu sağlığına kavuşturmaktır.."


   BİTKİSEL İLAÇLAR NELERDİR?

Bitkisel ilaçlar denildiğinde hastaların veya yakınlarının aklına maalesef sadece otlar, kökler, yapraklar, çaylar, toz haline getirilip kapsüle konulmuş, hap haline getirilmiş bitkiler, sözde vitaminler, tabletler, macunlar, mantarlar, pekmezler, bitki suları vs. gelmektedir. Bunlar bitkisel ilaçlar değildirler.Bunlar sadece basit, bitkisel maddelerdir.Belki besin takviyesi olabilirler o kadar.

Bu doğal bitkisel maddeler, düzenli kullanılırsa belki insanları bazı hastalıklardan koruyabilirler.Ama korumak ayrı şeydir, tedavi etmek, kurtarmak ayrı şeydir.Bir hasta için artık korunmak çok gerilerde kalmıştır.İnsan vücudu ile hastalık arasında büyük bir savaş başlamıştır.Burada otun çöpün faydası olmaz.Örneğin:
Bir insanda bir tür kanser tümörü tespit edilmiş ise,
büyük bir düşman ordusu sınırımızı aşıp ülkemizin içine girmiş demektir.Bu büyük ve güçlü orduya karşı savaşacağımız silah, ilaç diye lanse edip reklamlarla sattıkları ot tabletleri, bitki çayları değildir. Çörek otu, zencefil, brokoli, havuç, domatesi değildir.
Bunlar, bu savaşta sadece birer basit tabanca kadar etkisiz kalır.Çünkü bunar besleyici ve koruyucu doğal maddelerdir.İlaç değildir.Bu düşmana karşı, gerçek silahlar ve ustaca, kurmayca savaş taktikleri gerekir yenmek için.Bu tür bitkisel maddeler yetersiz silahlardır burada. O düşman ordusunu bunlarla yenemezsiniz ve ezilir gidersiniz. Büyük düşmanlara karşı büyük silahlar gerekir.Bu silahları ise silahın uzmanları kullanırlar.Bunu hiç unutmayın.

Bitkisel ilaçlar da tıpkı diğer tıbbi ilaçlar gibi ilgili yüzerce bilim adamları tarafından çok uzun yıllar hastalıklar ve yüz binlerce bitki taranarak içlerindeki etken maddeler o hastalıklarda çeşitli metotlarla denenerek ortaya çıkartılmış ve çıkartılmakta olan mamul, kanıtlanmış ve ilaç sıfatı almış bitkisel maddelerdir, yani bitkisel ilaçlardır.Otun çöpün, yani koca karı ilaçlarının yerine işte bunların kullanılması gereklidir.Ancak bu şekilde olumlu
sonuç alınmaktadır.

Örneğin; Bir aktar veya Herbalist bir kanserliye ot çöp veya ne olduğu belirsiz bir yığın bitkisel madde satarak ilaç diye verirken ve elbette tedaviden olumlu sonuç alınmazken, Güveloğlu'nun verdiği, çok ileri teknolojilerle ilgili bitkilerin etkili maddeleri üretilerek elde edilmiş ekstrelerin Güveloğlu tarafından kişiye özel olarak formül edilmiş, denenmiş ve kanıtlanmış kokteyllerinden sabah akşam sadece 50 şer, 60 ar damla içilerek kanser gibi, lösemi gibi hepatit-C gibi öldürücü ve sedef gibi, kolitler gibi, alopesi gibi, ankilozan spondilit ve lupus türleri gibi çaresi yok bilinen hastalıklardan, %80 lere varan başarı oranı ile kurtulmak
mümkün olmaktadır.

Özetle:Her bitkisel maddeye ilaç diye sarılmayınız, umut bağlamayınız.Maddi ve manevi zarar görürsünüz.Her uzmanım diyene aldanmayınız, ortalık çok profesyonelce örgütlenmiş, sadece çıkar amaçlı umut satan şarlatanlarla dolmuştur. Bunlara, doktor kimliklerinde de olsalar aldanmayınız, güvenmeyiniz. Gerçek kanıt isteyiniz. İyileşmiş hastaları var mı araştırınız. Bu sizin doğal hakkınızdır.