İŞTE BU MUCİZE TEDAVİLERDEN BAZI ÖRNEKLER..

İlaçla Tedavide Bir Reform Yaratan Araştırmacı
Herbalist Atabay Güveloğlu


 

 İlmin üzerinde ünvan ve rütbe yoktur. Aslolan; insanlığın hizmetinde olmak ve insanlığa faydalar sunmaktır.
Bir insana yapılabilecek en büyük iyilik ise, onu sağlığına kavuşturmaktır..

BAĞIRSAK (Kolon) KANSERİ İDİ

Adı : Bedrettin Gülşen-Makina Müh.Ödemiş Belediyesi. mak.ikmal müdürü emeklisi. İzmir'e yerleşmiş.
Telefonu: 0554 314 14 71
Hastalık ve iyileşme öyküsü:Bu genç insan 1992 yılında “Adenokarsinom kolon ca.” tanısı ile ameliyat edildi ve akabinde kemoterapiler uygulandı. Ama biliyordu ki, en geç 2 yıl içinde bu hastalık ya aynı yerde veya başka bir organda tekrar ortaya çıkacaktı. Doktorlar da bu konuda kesin güvence veremiyorlardı. Daha önce bir arkadaşı da bağırsak kanserinden ölmüştü. Bu nedenle, bundan sonrasına güvenemiyor, doğal olarak, endişe içinde bocalıyordu. Düzenli kontrole gelmesini ve düzenli yaşamasını öneriyorlardı. Herbalist Atabay Güveloğlu’nun bu konudaki başarısını gazeteden okudu ve başvurdu. Güveloğlu'nun gönderdiği bitkisel reçetedeki bitki özlerini ikişer aylık 2 devre kullandı ve kanser hücrelerinin tüm vücuttan tamamen temizlenmesini raporla sabit şekilde sağladı. O günden bu yana hiçbir sorunu olmadan ve ilaç kullanmadan sağlıklı olarak yaşıyor...

Bu vakadaki gibi hastalarda kolon veya rektumdan karaciğer gibi organlara metastaz, yani yayılma olmuş olsa bile Güveloğlu'nun reçeteleri ile yine aynı olumlu sonuçlar alınmaktadır. Verdiği bazı bitki özlerinin çok yönlü etkileri ile serbest haldeki kanser hücreleri desteksiz kaldığından tükenip yok olmakta ve yabanileşen gen çıktığı noktaya hapis olarak insan vücudundan bu öldürücü tehlike tamamen savuşmaktadır.

Şu anda, sadece Türkiye'de değil, tüm dünyada böyle olumlu sonuç alınabilen bir başka tedavi yöntemi yoktur...


KARACİĞER SİROZU İDİ (Hepatit-C nedenli)

Adı: Mümin Evci
Serbest meslek sahibi.50 yaşında Bursa'da oturuyorlar.

Hastalık ve iyileşme öyküsü:
Mümin Evci 1995 de kötü şekilde hastalanmış. Muayene eden doktor tarafından önemli bulunarak tetkikler ve tanı için hastaneye sevk edilmiş .Burada yapılan tetkiklerde Mümin Evci'ye "Hepatit-C virüsüne bağlı olarak KRONİK AKTİF KARACİĞER SİROZU" tanısı konulmuş. Bu hastalığın tedavisi olmadığı için de birkaç vitamin vs. verilerek hastalık yavaşlatılmaya çalışılmış. Ancak her gün biraz daha kötüye gidiyormuş.Eşi Zeliha hanım bu üzüntü ve şaşkınlık içinde iken ünlü Herbalist Atabay Güveloğlu'nun çalışmalarını duyarak telefonla başvurmuş. Güveloğlu'nun yazdığı reçeteyi ve hazırladığı bitkisel ilaçları 800 $ bedelini ödeyerek almış ve hasta eşi kullanmaya başlamış. Henüz ilk iki aydan sonraki tahliller herkesi şaşırtmış. Akabinde kullanılan 4 aylık ilaçlardan sonra Mümin Evci tamamen iyileşerek kurtulmuş .O günden bu yana hiç bir sağlık sorunu olmadan yaşıyor. Tüm aile Güveloğlu'na minnettar.

HEPATİT-B GÜVELOĞLU'NUN ÖZEL FORMÜLLERİ İLE NEGATİFE DÖNÜYOR.İŞTE AŞAĞIDA BİR ÖRNEĞİ:

----- Original Message -----
From: mureet
To: atabay güveloğlu
Sent: Thursday, April 13, 2006 11:03 AM
Subject: cevap verin lütfen HOCAM

Atabay hocam merhaba. Ben Elazığ'dan size yazıyorum. Hastalığım hepatit-b. Hocam sizin verdiğiniz bitkisel ilaçları kullanıyorum ancak ilk 2 aylık dönem bitmek üzere. Hocam yeni bir ilaç kullanmam gerekecek herhalde. Ancak hocam yeni tedaviye geçmeden önce sizinle konuşmam daha faydalı olur diye düşünüyorum. Hocam daha öncede yazdım ama cevap yazmadınız, biliyorum çok yoğunsunuz ama ne olur bana yardım edin hocam. Ben polis adayıyım. Bundan bir hafta önce tetkik yaptırdım, enzimler yüksek halen ancak HBV DNA m negatif çıktı, daha önce pozitifti. Hocam sizi arıyorum ama ulaşamıyorum. hocam cevaplayın LÜTFEN. iyi günler.

Yukarıdaki fotoğrafta, kanserden kurtardığı için teşekküre gelen
Reşadiye Ebcim, Atabay Güveloğlu ile Adana'da görülüyorlar. Mayıs 2010
 

MEME KANSERİNDEN VE METASTAZLARINDAN KURTULAN BAYAN YAZIYOR:"İYİ Kİ VARSINIZ ATABAY BEY"

----- Original Message -----

From: reşadiye ebcim

To: atabay güveloğlu

Sent: Friday, December 11, 2009 11:33 AM

Subject: slm

Herkese selamlar,
Ben Reşadiye Ebcim. Daha öncede Atabay beye bir teşekkür mesajım vardı. Şimdi tedavim bitince ikincisini yazıyorum .Çok sevinçliyim.Hayatım kurtuldu ve bunu herkesle paylaşmak istedim.Kanser her tarafıma yayılmıştı ve eve ölüme gönderilmiştim. Son çekilen ültrasonda karaciğerde bile  "herhangi kistik yapıya ve lezyona rastlanmamıştır "yazıyor.Doktorum da "Durum çok çok iyi, kanserden kurtulmuşsun" dedi. 
İyi ki varsın ATABAY bey sonsuz teşekkürler.

Telefonum:0505 713 73 91ALL LÖSEMİ HASTASI İDİ:
Gencin adı:İhsan Kestek. Şu anda 23 yaşında.Adana'da
Lc Waikiki mağazasında tezgahtar olarak çalışıyor.

İhsan 1989 da henüz 7 yaşında bir çocuktu. Çok kötü şekilde hastalandı. Çukurova Ün.Tıp Fak.Hastanesinde ALL LÖSEMİ tanısı konularak kemoterapilere geçildi. Ancak aylarca hastanede tedavi görmesine karşın KT yanıt vermediği için remisyona bile (geçici iyileşme dönemi) giremedi ve adım adım ölüme yaklaştı. El parmaklarının tüm tırnaklarına kadar döküldü ve doktorlar ailesine hastalarından ümidin kesildiğini ve evlerine götürmelerini söylediler. Bu sırada Hatay'dan lösemili bir çocuk getirdiler. Durumu çok iyi idi. Çocuğun babası, İhsan'ın babasına, çocuğunun da burada yattığını, çok kötü durumda eve çıkardıklarında umutsuzca Herbalist Atabay Güveloğlu'na başvurduklarını ve onun özel bitkisel kanser ilaçları ile çocuğun kurtulduğunu ve buraya kontrole getirdiklerini söyledi.
Bunun üzerine baba çocuğunu hemen eve çıkardı.
İhsan koma halinde idi ve ölü gibiydi. Yemiyor, içmiyor, sürekli uyuyordu. Başında ağlıyorlardı. Birkaç güne kadar öleceği söyleniyordu. Baba acele olarak Güveloğlu'na telefon açarak başvurdu. Güveloğlu "Anlattığınıza göre çocuğunuzun durumu çok ağırmış. Eğer ilaçları içirebilirseniz bir haftada belirli iyileşmeler görülür"dedi. Çiftçi baba 3500 $ ilaç bedelini zorlanarak temin etti. Bitki özleri geldiğinde baba çocuğa zorlanarak içirmeye çalıştı. İçtikten 1 saat sonra yeşil-sarı kusuyordu. Tekrar veriyorlardı. Böylelikle içindeki zehiri boşalttı çocuk. Bir kaç gün sonra kalktı ve aç olduğunu söyledi. Aile sevince boğuldu. İlaçları ikişer aylık iki dönem kullandırdılar. İhsan bu tamamen öldürücü hastalıktan 4 ayda tamamen kurtuldu.

Bir kez kontrole götürdüklerinde doktorlar şaşkınlığa uğradılar. Sonra kontrole bile götürmeye gerek görmediler. O günden bu yana sağlıklı yaşıyor. Olay gazetelere yansıdı. Tüm Türkiye'de tanınır oldu... Aradan 16 yıl geçti. Genç yaşta evlendi, iki oğlu oldu ve şimdi Adana'da bir mağazada tezgahtar olarak çalışıyor. En küçük bir sağlık sorunu bulunmuyor. Güveloğlu'na minnettarlar...
Aşağıda İhsan Kestek'in Güveloğlu tarafından iyileştirdiği o günlerdeki fotoğrafını (1990) gazetede görüyorsunuz.

Aşağıda İhsan Kestek'in Güveloğlu tarafından iyileştirdiği ilk günlerdeki fotoğrafını (1990) gazetede görüyorsunuz. Alttaki renkli fotoğraflar ise 2003 yılında İhsan Kestek'in evli ve iki çocuk babası olarak,hayatını kurtaran araştırmacı Herbalist Atabay Güveloğlu'na teşekkür ziyareti sırasında çekilmiştir.

Yukarıdaki fotoğraf İhsan Kestek'in 1989 yılında ALL lösemiden ölmek üzere iken bitkisel ilaçları ile hayatını kurtaran Atabay Güveloğlu'na 15 yıl sonra yaptığı teşekkür ziyareti esnasında çekilmiştir. Bu vaka da tıp tarihine geçecek bir olaydır.


TÜM VÜCUDUNDA HİÇ KIL VE TÜY KALMAMIŞTI...
ÇARESİZ ALOPESİ SORUNUNDAN GÜVELOĞLU İLE KURTULDU!

Adı:Ayşe Arı - Ceyhan'da oturan 22 yaşında bir genç kız.
Hastalık ve iyileşme öyküsü:

Burada yine mucize bir tedavinin öyküsünü vereceğiz. Bilinçli şekilde hazırlanan bitkisel ilaçların hayatı kararmış bir genç kızı nasıl hayata döndürdüğünün öyküsünü okuyacaksınız.
Ayşe Arı henüz 5 yaşında iken, bir hastalık sonucu başındaki tüm saçlar tamamen dökülmüş. Babası çeşitli doktorlara, lokman hekimlere, hocalara, hastanelere vs. götürmüş ama hiç mi hiç olumlu sonuç alamamışlar. Büyüyünce çıkması gereken yerlerdeki kıl ve tüyler de çıkmamış. 2002 yılına kadar böyle bunalımlar içinde gelmiş. Çocukluktan bu yana başında sürekli peruk taşımış. Komplekse girmiş, hatta son günlerde intihar etmeyi planlamış. Ama belki bir çare bulunur diye sabretmiş. 2002 yılında Adana'da bir yakınları, umutsuz bir hastalarını tedavi eden ünlü Herbalist Atabay Güveloğlu'nu önermiş. Ayşe telefonla Güveloğlu'nu arayarak durumunu anlatmış. Olumlu yanıt alınca kulaklarına inanamamış. Güveloğlu, aynı durumda olduğu halde tamamen düzelttiği birkaç genç insanın adını ve telefonunu da vererek ona moral vermiş.

Güveloğlu'nun ilaçlarını ve önerdiği vitaminleri ikişer aylık dönemler halinde kullanmaya başlamış. Üçüncü aydan itibaren tüm vücuttaki kıllar 17 yıl sonra tekrar gelmeye başlamış. İçten içerek kullandığı bitki özleri, kıl diplerine gelen elektriksel uyarıyı ve hormonsal işlevleri yeniden faaliyete geçirdiği için saç ve kıllar geri gelmiş. 6 aylık uygulamadan sonra eline peruğunu alan Ayşe Arı, Atabay beye şahsen gelip, misafirlerinin yanında sarılarak elini öpüp teşekkür etmiş. Peruğunu kötü bir anı olarak saklayacağını, hayata yeniden başlayacağını ve Güveloğlu'na olan sonsuz minnettarlığını belirtmiş...Herbalist Atabay Güveloğlu Taşlı yüzük hücreli karsinom ve adenokarsinom hücreli mide kanserlerini 1985 den bu yana özel bitki özleri kokteylleri ile %70 başarı ile tedavi etmektedir.Hasta 6 ayda kanserden temizlenmektedir.

İşte aşağıda bir iyileşme örneği:

Antalya'da eşi ve kendisi tıp doktoru olan Dr. Mediha Kara' nın 70 yaşındaki babası 2005 yılında hastalandı. Yapılan tetkikler sonucunda MİDE KANSERİ  olduğu görüldü.Ameliyatla midenin bir kısmı alındı ve acil kemoterapi uygulanacak.Yoksa kanser hücreleri yayılarak hastayı öldürür dediler.İkisi de doktor olan Mediha hanım ve eşi, babalarının  yaşını da göz önüne alarak KT yaptırmadılar ve ününü duydukları Herbalist Atabay Güveloğlu'na başvurarak bitkisel ilaç istediler.İkişer aylık dönemler halinde 4 ay bu bitki özlerini babalarına kullandırdılar. Hasta her gün geçtikçe iyileşti ve vücudu hücre bazında kanserden tamamen temizlendi.Hayatı kurtuldu.Şu anda çok sağlıklı yaşıyor.

Bu şekilde Güveloğlu'nun ilaçları ile kurtulan yüzlerce kanserli insan mevcuttur...

SARA (EPİLEPSİ DÜNYANIN EN ZOR HASTALIĞIDIR.AMA GÜVELOĞLU TRAVMAYA DAYALI OLUŞAN BAZI TÜR EPİLEPSİLERİ TEDAVİ EDEBİLİYOR...
İşte aşağıda bir gurbetçi vatandaşın mektubu...

----- Original Message -----
From: levent aytuluk
To: [email protected]
Sent: Friday, December 05, 2008 5:39 PM
Subject: Zona Hastaligi

 
Sayin Atabay Güveloglu,
Size ne kadar teşekkür etsek azdır..Oğlumuzun Sara (Epilepsi) Hastalığı, sizin önerdiğiniz tedavi ile aynen bize anlattığınız doğrultuda geçti gitti..İyi ki siz varsınız..Bu konudaki deneyimlerinizi ve başarınızı elbette ki diğer hastalara anlatma gereğini, zorunluluğunu hissediyoruz.Ve bu doğrultuda sizi Almanya`da ki tüm hastalara tavsiye edip,mutlaka Sizlerin önerilerini dikkate almalarını önemle söylüyoruz..Bu konuda ayrıntılı olarak Size döneceğiz.. Sonsuz teşekkürler..Sağ olun...Var olun!..Ailece en derin saygılarımızı sunuyoruz...

 


KALP DAMAR HASTASI İDİ

Adı: İbrahim Cavit - Emekli öğretmen. Osmaniye içinde Cavitler Emlak bürosunun sahibi.
Hastalık ve iyileşme öyküsü:

Sayın İbrahim Cavit bey 1994 de Osmaniye'de Okul müdürü iken hastalanmış, kalp spazmı geçirmiş. Hastanede yapılan tetkikler ve anjio sonucunda, kroner arter damarlarından üçünde ileri derecede daralmalar olduğu anlaşılmış. Ameliyat önerilmiş. Bu günlerde İbrahim bey, ünlü Herbalist Atabay Güveloğlu'nun bu konudaki başarısını duyarak telefon açıp Adana'dan ilaç istemiş. Güveloğlu iki aylık ilk bitkisel terkibini göndermiş ve kullandırmış. İki ay sonra İbrahim Cavit bey çok iyi olduğu halde son iki aylık bitki özlerini daha kullanmış ve hiç bir kalp-damar sorunu kalmamış. O günden bu yana hiç bir ilaç kullanmadan ve sağlık sorunu olmadan yaşıyor. Sorunu olan arkadaşlara Güveloğlu'nun bitkisel ilaçlarını öneriyor.


BİR MEKTUP
 

----- Original Message -----
From: "Kücük, Ayfer \(86645\)"
To: [email protected]
Sent: Saturday, October 13, 2007 8:21 PM
Subject: TESEKKÜRLER

Çok değerli Atabay bey,

Verdiğiniz şifadan dolayı size sonsuz teşekkür ederim. Sizin de Ramazan Bayramınızı kutlar, Rabbimin size her zaman yar ve yardımcı olmasını dilerim. Sayısız insanlara verdiğiniz hizmet ve yardımlardan dolayı Allah sizden razı olsun.

 İnanın bayram mutluluğumuz sizin sayenizde kat kat arttı.

 Bundan sonra aldığınız dualara birde benim dualarım katılacak.

 

Selâm ve dua ile

 Ayfer Küçük 

 

----- Original Message -----
From: fatih saltık
To: [email protected]
Sent: Thursday, May 22, 2008 9:38 PM
Subject: Çocuk sorunu tedavimiz hk..

Merhaba Atabay bey,

Ben samsundan yazıyorum.26 şubatta ilaç siparişi verdim. 28 şubatta da kullanmaya başladım.nısanın ortalarında ilaçlarım bitti.benım problemim adet düzensizliği ve hormonsal bozukluktu.İlaçlarınızı düzenli kullanıyorum ve çok memnunum.Bu arada ben bu ay tüp bebek yaptırdım bir tane yumurta gelişimim oldu. 24 mayısta sonuç alacağım. umarım sonuç iyi olur ve bizde sızın elinizi öpmeye geliriz.sıze çok dua adıyorum. sağlık sıhhatiniz bozulmasın ve size ihtiyacı olan insanlara yardım edesiniz.sıze ekibinize salamlar ve sevgiler. Fatih ve Kevser.İyi çalışmalar


<<..Önceki Sayfa    Sonraki Sayfa..>>

BİLGİ PORTALI..

TEŞEKKÜR YAZILANARINDAN

Atabay Güveloğlu'na Ulaşmak İçin Tıklayın..