İŞTE BU MUCİZE TEDAVİLERDEN BAZI ÖRNEKLER..

Merhum
Herbalist Atabay Güveloğlu

1947 - 2010

İlk bitki özleri araştırma laboratuarını 1982 yılında tıbbi bitkilerin yoğunluğu ile bilinen çukurova bölgesinin Adana'ya bağlı Kadirli ilçesinde kurmuş. Burada modern şekilde elde ettiği bitki özlerinin kimyasal analizlerini AÜ.Ecz. Fakültesi ve Refik Saydam Merkez Hıfzıssıha'nın laboratuarlarında yaptırarak dünya literatürüne ve kodeksine uygunluk raporları almış.

BİTKİ ÖZLERİNİN DOZLARI

Okuduğu tüm ilgili kitaplarda ve tıbbi bitkilerin araştırma tezlerinde, bitkilerin etken maddelerinin o güne kadar tedavilerde hiçbir zaman dozlandırılmadığını görmüş. Sadece şu hastalıkta şu bitki yararlıdır denilmiş,şifası kabul edilmiş ama bu bitkinin hangi kısmının ne kadar süre ile ne şekilde ve ne kadar dozda kullanılması gerektiği hiçbir kitaba yazılmamış. Özel çalışmaları ile, 1985 de ideal dozların tespitini tamamlamış. 200 den fazla çeşitli hastalıklarda hangilerinin kullanılması gerektiğini özel reçetelere dökmüş. Adana ve Ankara'daki satış yerlerinde başvuran binlerce hastaya uygulatmış ve hepsinde olumlu sonuçlar almış. O yıllardan bu yana daha da geliştirerek bugünkü zirvedeki benzersiz tedavi aşamasına ulaşmış.
Dünyanın 7 ayrı araştırma merkezine bu buluşlarını rapor ederek vermiş. "10 yıllık bir denemeden ve uygulamadan sonra size cevap vereceğiz" denilmiş. Tüm dünyada uygulanması için buradan çıkacak sonucu bekliyor... Güveloğlu, aslında bu kadar süreye hiç gerek olmadığını belirtiyor. Zira bu formüller, diğer kimyasal veya sentetik ilaçlar gibi değildir. O ilaçlarda, önce sağlığa bir zararı var mı? Varsa ne kadar? diye araştırmaya başlıyorlar. Oysa bu bitki özlerinin zararsızlığı zaten tıbben ve eczacılık bilimince biliniyor. Yani hastalar üzerinde poliklinik deneylere hemen başlanıla bilinir ve doğruluğu veya eksikliği nedir, bir kaç ay içinde ortaya çıkar. Bu geciktirilmenin ana nedeni, kemoterapi gibi pahalı ilaçlar için uluslararası firmalar büyük yatırımlar yapmışlar ve bir alternatifi istemiyorlar. Bizim devletimizde de zaten henüz ilaç patent yasası olmadığı için Sağlık Bakanımızın kendileri bile bir ilaç bulsalar verecek makam bulamazlar. Yasalarımız diyor ki "Yeni bir ilacın Türkiye'de uygulanabilmesi için, en az iki Avrupa ülkesinde en az iki yıl uygulanmış, kullanılmış olması gereklidir"...

Sanki bizde ilaç bilimi ve bilim adamı yok! Bunca Farmokoloji ve farmokognozi profösörleri boşuna devletten maaş alıyorlar ve bunca özel araştırmacılar, yıllardır onca emek ve parayı boşa harcamış bulunuyorlar!...

Bütün bunların yorumlarını sizlere bırakıyoruz!


Dünyada insan ölümlerine en fazla neden olan hastalık kalp damar daralmaları şimdi Herbalist Atabay Güveloğlu'nun buluşu olan bitkisel reçeteler ile 6-9 ayda açılıyor...

 İlmin üzerinde ünvan ve rütbe yoktur. Aslolan; insanlığın hizmetinde olmak ve insanlığa faydalar sunmaktır.
Bir insana yapılabilecek en büyük iyilik ise, onu sağlığına kavuşturmaktır..

MEHMET COŞKUN DA AKCİĞER KANSERİNDEN KURTULDU

Afyon' da oturan 60 yaşındaki emekli Mehmet Coşkun'a  Eylül 2006 yılında AKCİĞER KANSERİ tanısı konuldu.Bu hastalıktan kurtulan olmadığı için aile yıkıldı.Doktorlar kemoterapilerle bir yıl kadar daha yaşayabileceğini belirttiler ve kemoterapilere başladılar.Arada yapılan kontrollerde tümörün küçülmediği görüldü. Belçika'da gurbetçi olan oğlu Kadir bey, Türkiye'de, Adana'da olan Herbalist Atabay Güveloğlu'nun bitkisel ilaçlarla kanser tedavilerindeki başarısını duyarak Güveloğlu'na başvurdu.Ocak 2007 de kemoterapileri keserek Güveloğlu'nun bitki özleri ilaçlarına başlattılar hastayı.3 ay sonraki MR da tümörün yarı yarıya küçüldüğünü gördüler.İkinci üç aylık kürü alarak başlattılar ve 6 ayın sonundaki raporlarında akciğerlerde ve tüm vücutta en küçük bir kanser belirtisi kalmadığını gördüler.Doktorları da şaşkınlığa uğratan bu tedavi ile Mehmet Coşkun beyin de hayatı kurtuldu.Tüm aile Güveloğlu'na minnettarlar.

DİL KANSERİ İDİ:


Adı:İlknur Yaşa
Ankara'da öğrenci


Hastalık ve iyileşme öyküsü:

1997 yılında 7 yaşındaki küçük İlknur'un dilinin ucunda acı veren küçük bir yara belirdi. Babası doktora götürdü ama tedaviden olumlu sonuç alınamadı. Hastalık ilaçlara cevap vermiyordu. Daha detaylı hastane muayenesinde kanserden şüphelenilip dilin ucundan parça alınarak patolojiye gönderildi ve dilde DİL KANSERİ lezyonu olduğu rapor edildi. Aile şaşkınlık içine düşmüştü.Çocuk hastaneye yatırıldı. Dilin hasta bölgesi operasyonla temizlendi.

İlaç tedavisine geçildi. Ağır ilaç ve radyoterapi uygulamalarına karşın dilin ucunda başlayan ve ilerleyen bu kanser türü bir türlü önlenemiyordu.Bu defa tekrar ameliyat edilerek dilin uç kısmından bir miktar daha kesildi. Bu şaşkınlık içinde iken babasına bir yakını Herbalist Atabay Güveloğlu'ndan bahsetti. Güveloğlu'nun formül ettiği bazı bitkisel reçetelerle bu tür hastalıkların çoğunu tamamen iyileştirdiğini duyduğunu söyledi.Mutlaka başvurmalarını önerdi. Babası, büyük bir şaşkınlık ve sevinç içerisinde Güveloğlu'nu aradı. Güveloğlu, dil kanserlerinin, geliştirdiği bitkisel reçetelerle 4 ay sonra tamamen iyileşeceğini söyledi. Daha önce bu tür hastaların iyileşmesini sağladığını belirtti. Baba, Güveloğlu'nun ilaçlarını taldı ve çocuğa kullandırmaya başladılar. Henüz ilk ay içinde dildeki Kanser yarası tamamen kayboldu. 2 ay sonra tekrar gelerek son 2 aylık bitkisel maddeleri alıp onu da içirerek çocuğun bu öldürücü hastalıktan tamamen kurtulmasını sağladılar. Çocuk bu mucize sayılabilecek yöntemle dil kanserinden tamamen kurtuldu. 7 yıldan bu yana doktora kontrole bile gitmediler.
Benzeri olmayan bu iyileşmenin gerçekliğini görmek isteyen bilim adamları çıkarsa,çocuğu ve raporlarını görebilirler.
Bu çocuğun babası ,çocuğun kanser geçirdiğini bilmesini istemediği için telefonunun verilmesini istemiyor.
HERBALİST ATABAY GÜVELOĞLU DİL KANSERİNİ %100 TEDAVİ EDİYOR!!!

iŞTE AŞAĞIDA GÜVELOĞLU' NUN ÖLÜMDEN KURTARDIĞI  GENÇ BİR İNSAN

Adı:Begüm Çeliker: 18 yaşında bir genç kız.
İlgilenen
teyzesin Sevim hanımın  telefonu: 0535 986 00 04

Bu güne kadar tıp tarihinde kurtulan tek bir insanın olmadığı bir kanser türüne yakalanmış: NON HODGKİN LENFOMA... Türkiye'nin ve dünyanın en zengin insanları bile bu sorundan bir yıl içinde öldüler...
Bu genç kızımız da, bu amansız bilinen hastalığa yakalanmış.Klasik tıbbi tedavilerden elbette olumlu sonuç alınmadığı için her gün ölüme yaklaşmış.Teyzesi Sevil hanım, Herbalist Atabay Güveloğlu'nun ününü duyarak başvurdu ve her hastaya ayrı ve özel hazırladığı bitki özleri kokteyllerini kullandırmaya başladılar. Güzel Begüm, 6 ayda doktor raporları ile sabit şekilde bu sorundan da ölümden de Herbalist Atabay Güveloğlu' nun özel bitki özü ilaçları ile tamamen kurtuldu... Tüm aile minnettarlar.

LENF KANSERİNDEN KURTULDU

Hasta ismi Mehtap Berhan 32 yaşında ev hanımı.
Malatya'da kalıyorlar.
Eşi:Fethi Ahmet Berhan bey. Tel: 0537 471 10 76

Hastalık ve iyileşme öyküsü:
Mehtap hanım 2008 yılında kötü şekilde hastalanınca ve vücudunda beze tümörleri meydana gelince derin tıbbi tetkiklere geçilerek LENF KANSERİ tanısı konulmuş. Ayrıca Hepatit-B de tespit edilmiş.
Kemoterapilere başlanılmış.Bir kaç ay hastalık geçer gibi olmuşsa da bunca yan etkilere karşın nüksetmiş ve tekrar kemoterapilere geçilmiş.Ama bu kez yanıt vermemiş.Çeşitli yöntemler önerdikleri şaşkınlık döneminde, G.Antep'te tedavi ettiği bir kanserli insandan Herbalist Atabay Güveloğlu'nun ününü ve başarılarını duyarak telefonla başvurmuşlar. Sorunu, hastanın o güne kadar gördüğü tedavileri ve ulaştıkları çaresiz kötü durumu anlatıp bitkisel ilaç istemişler.Lenf türü kanserleri 1985 den bu yana yüksek bir başarı ile tedavi ettiğini belirten Güveloğlu soruna göre Mehtap hanıma bitki özleri kokteylleri ilaç hazırlamıştır. Üçer aylık iki dönem kullanım sonunda bu gün doktor raporları ile sabit şekilde Mehtap hanımda lenf kanserinden ve ayrıca bulunan Hepatit-B sorunundan eser kalmamış.
Tüm aile Atabay Güveloğlu'na minnettarlar.


İŞTE BU GÜNKÜ TIBBİ TEDAVİLERLE DİL KANSERİ
TEDAVİSİNİN FİYASKOSU..Bir hasta maili aşağıdadır.

----- Original Message -----
From: özgür alıç
To:
[email protected]
Sent: Monday, November 21, 2005 1:49 PM
Subject: "Dil kanseri hakkında"

Sn. Atabay GÜVELOĞLU

Çok yakın bir akrabamda geçen yıl dil kanseri oluştu ve ameliyat ile dilinin çok büyük bir kısmı alındı. Dil yerine geçmesi maksadıyla, vücudunun başka bir yerinden bir parça dilinden kalan bölüme dikildi. Bunun arkasından, hemen 2 ay kadar sonra hastalık tekrarladı ve çene kısmında bir kütle daha oluştu. Bu da ameliyatla alındı fakat, ilk ameliyattan sonra gayet çabuk kendini toparlamasına rağmen(ilk ameliyatı 14 saat sürdü) ikinci ameliyattan sonra bir şey yiyemez hale geldi ve en ufak sebepten hemen hastalanır oldu. Şu an boğazında bir sertlik var ve gıdaların geçişi engelleniyor, tabii ki yiyemediğinden moral olarak da çökük durumda. Hayattan tamamen koptu. Fakat doktorlar bundan sonrası için pek uğraş göstermiyorlar, yani normal olarak bakıyorlar. Bu konuda bize yardımcı olabilecek misiniz? Eğer tedavisi mümkünse kendisinin oraya gelmesi gerekir mi? Kendisi varlıklı birisi olmadığından, bu tedavi yapılabilecekse ne kadara mal olur?
Son olarak da sedef hastalığına deva bulduğunuzu biliyoruz bu yöntem aynı zamanda "seboreik dermatit" hastalığı için de kullanılabilir mi?
Bu sorulara yanıtlarınızı bekliyorum.Şimdiden çok teşekkür ederim.Çalışmalarınızda Allah kolaylık versin.
Özgür ALIÇ
BURSA
 

ATABAY GÜVELOĞLU DOKTORUN ANNESİNİ DE 2 YIL ÖNCE MİDE KANSERİNDEN KURTARDI (MEKTUP AŞAĞIDA)
 

----- Original Message -----

From: pinar bozkurt

To: [email protected]

Sent: Saturday, August 22, 2009 3:29 PM

Subject: pediatrik AML

iyi günler sayın Atabay bey, benim kardeşimi bir hafta önce hastaneye yatırdık ve doktorlar AML LÖSEMİ ön tanısı koydu hastanın  adı Muhammed tosun  16 yaşında 1.80 boyunda ve 63 kg ağırlığında . kan değerleri aşırı düşük çıkmakta kemik iliği biyopsisi yaptılar fakat biyopside hücreye rastlamadıkları için tekrar biyopsi yapacaklarını söylüyorlar internetten araştırmalarıma göre AML nin kalıcı bir tedavisi yokmuş. Benim dayım da doktordur ve bize sizin isminizi verdi .dayımın adı Dr. Murat Yusuf  Sav. Nöroloji uzmanıdır yaklaşık 2 yıl önce ananeme mide kanseri teşhisi konmuştu 3 ay yaşar denmişti doktorlar. Sizin ilaçlarınız sayesinde şimdi çok şükür kanserden kurtuldu.acaba şu anda kardeşim için yapabileceğiniz bir şeyler olabilir mi? Ailecek o kadar üzgünüz ki her şey bir anda oldu cevabınızı bekliyorum.
Saygılar, sevgiler size.

ÜLSERATİF KOLİTTEN KURTULDU...
 

----- Original Message -----
From: "Aydın Mehmet Semercioglu" <[email protected]>
Sent: Monday, April 12, 2010 4:54 PM
Subject: ÜLSERATİF KOLİT İÇİN TEŞEKKÜR..

>
> merhaba hocam ben Mehmet Semercioğlu salofalk ilacımı yaklaşık 3 haftadır kullanmıyorum sizin ilaçlarla beraberce 3 ay kullandıktan sonra salofalkı bıraktım şuan çok rahatım ilaçları düzenli olarak aksatmadan kullanıyorum sadece yemeklerden sonra bir bardak çay içiyorum içmesem yediklerimi sindiremiyorum ayrıca çayın neden kullanmamam gerektiğini de merak ediyorum elimdeki ilaçlar bitince değiştirecek miyiz yoksa aynen devam mı edeceğiz açıkça belirteyim 10 yıldır kullandığım ilaçlardan fayda alamadığım gibi vücudumun çöplüğe dönmesine çaresizce seyirci kaldım önce Allah'a sonra siez ne kadar teşekkür etsem azdır Allah sizden razı olsun.İyi ki varsınız...
 

İŞTE SON GELEN KANSER TEŞEKKÜR MAİLLERİNDEN BİRİSİ AŞAĞIDA

----- Original Message -----
From: mahmut bozdemir
To: [email protected]
Sent: Monday, August 17, 2009 2:35 PM
Subject: TEŞEKKÜRLER ATABAY BEY

 

İyi Günler Atabay Bey ben AKCİĞER KANSERİ hastası EMİR GÜMÜŞ'ün yeğeni güvenlik görevlisi Mahmut BOZDEMİR'im. Adana'da kalıyoruz. Dayım sizden aldığımız bitki özleri ilaçlarınızı kullanmaya devam ediyor ve iki aya kadar ölür dedikleri kadar ağır olan hastamız sanki hiç hasta olmamış gibi sağlıklı hale geldi, inanamıyoruz.
size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyor.Size çaresizlik içinde başvurduğum günleri ve de sizin bu özel ilaçlarınız olmasaydı ne olacaktı diye düşünüyoruz. Komşumuzu da kanserden kurtardınız ve onlar söylediler başvurduk size. Komşu adam iyi ki hasta olmuş, her işte bir hayır varmış ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN. Dayımın gözlerimizin önünde erirken bişey yapamayarak öylece izliyorduk yapabileceğimiz hiç bir şey kalmamıştı. Tedavi dedikleri kemoterapiler hep hüsran hep sonuçsuz.Sizin ürünlerinizi sipariş ettikten sonra belirttiğiniz gibi düzenli bir şekilde kullandırmaya başladık, dediğiniz gibi 1.5 aydan sonra etkisini görmeye başladık şuanda 2 inci ayın sonlarındayız ve dayım günden güne diriliyor.Size güveniyorum işallah dayımızın bu inşallah altı ayda bu öldürücü hastalıktan tamamen kurtulmasına vesile olacaksınız.Belirtmeden geçemicem bir hasta yakını olarak bu tür kararlar büyük sorumluluklar istiyor ilk başlarda spariş vermekte tedirgindim aileme ve dayıma mahçup olurum diye ama şu anki sevincimi anlatamam ellerinizi öpmek istiyorum dayım da sizi çok merak ediyor.Uygun zamanınızda size gelerek bizzat teşekkür etmek istiyor.
Herşey için çok teşekkürler büyük insan..

e-Mail:[email protected]iŞTE AŞAĞIDA GÜVELOĞLU' NUN ÖLÜMDEN KURTARDIĞI BU GENÇ İNSAN SON ÖRNEKLERDEN...

Adı:Begüm Çeliker: 17 yaşında bir genç kız. Bu güne kadar tıp tarihinde kurtulan tek bir insanın olmadığı bir kanser türüne yakalanmış: NON HODGKİN LENFOMA.Klasik tıbbi tedavilerden elbette olumlu sonuç alınmadığı için her gün ölüme yaklaşmış.Herbalist Atabay Güveloğlu'nun ününü duyarak başvurdu ve başka hiç bir yerde üretilmeyen özel bitki özleri kokteylleri ile 9 ayda doktor raporları ile sabit şekilde bu sorundan da ölümden de kurtuldu...

PROSTAT KANSERİ İDİ:

Hastanın adı:Hasan Tüfekçi.İstanbul'da kalıyor.
Hastalık ve iyileşme öyküsü:

Hasan beyin ciddi şekilde hastalanması üzerine 2006 yılı başında hastaneye başvurulmuş. Yapılan tetkiklerde PROSTAT KANSERİ tanısı konulmuş. Hasan beyi söylememişler. Ameliyat olması ve arkasından kemoterapi ve radyoterapi yapılması gerektiği söylenmiş. Bu tedavilerin sonunun olmadığını yetkili ağızlardan öğrenen kızı Aynur Tüfekçi çok üzülmüş ve alternatif tedaviler aramaya başlamış. Bu konuda dünya çapinde bir üne sahip olduğunu öğrendiği başarılı Herbalist Atabay Güveloğlu'nu bularak durumu anlatıp bitkisel ilaç istemişler. Güveloğlu prostat kanserini %90 lara varan bir başarı oranı ile, kişiye özel hazırladığı bitki özleri kokteylleri tedavisi şeklinde 6 ayda tedavi ettiğini belirtmiş ve ikişer aylık üç dönem bu terkipleri uygulatmış. Her iki ayda bir yapılan tetkikler iyileşmeyi göstermiş. 6 ayın sonunda kitleler kalmadığı, patoloji tespit edilemediği gibi, prostat kanserinin ölçümü olan PSA sonucu da her sağlıklı erkekte olduğu gibi 0.04 çıkmış... Dünyada benzeri olmayan bir hayat kurtarma, bir kanser tedavisi daha başarı ile gerçekleşmiş.Tüm raporları elimizdedir... Bilim adamlarına ispata hazırdır. Aynur hanım ve ailesi Güveloğlu'na minnettarlıklarını belirtiyorlar.


BEYİN TÜMÖRÜ VARDI, İKİ AYDA TAMAMEN TEMİZLENDİ

Adı:Yeliz Katip 27 yaşında bayan.
Tıp fakültesi Hastanesinde memur olarak çalışıyor.
Hastalık ve iyileşme öyküsü:

Yeliz hanım 2005 yılında baş ağrılar,bayılma ve epilepsi benzeri beyinsel bozukluklar meydana gelince zaten çalıştığı hastane bölümü de beyin bölümü olunca hemen hocalarına başvurmuş.
Yapılan tıbbi tetkiklerde beyinde tümör olduğu ve beyin sapına doğru da uzandığı tespit edilmiş. Yeliz hanım da yakınları ve doktorları da şok olmuşlar, çok üzülmüşler. Zira hepsi biliyorlar ki, bu durumun dünyada kalıcı bir tedavisi yoktur. Ömür uzatmaya yönelik operasyon RT vs. palyetif tedavilerle insan bir yıl kadar yaşatılabilmektedir. Nitekim Yeliz hanımı hemen ameliyata almışlar ve tümörü temizledikleri kadar temizlemişler. Akabinde tedaviler yapmışlar ancak 6 ay sonra tümörün aynı yerde ve beyin sapında tekrar ve daha büyük olarak oluştuğunu görmüşler. Profesörler toplanmış ve tekrar ameliyat yapamayacaklarını RT uygulayabileceklerini belirtmişler. Yeliz hanım hemen her gün bu vakalardan kurtulamayıp ölenleri gördüğü için çaresizlik içinde kalmış. Masa arkadaşı Osman bey internetten Herbalist Atabay Güveloğlu'nu bularak Güveloğlu'na raporları fakslamışlar. Telefon açarak durumu anlatmışlar. Olumlu yanıt alınca da Osman bey ile randevu alarak şahsen Mersin'e Güveloğlu'na gelmişler.

Güveloğlu'nun laboratuarında ilk iki aylık bitki özlerini alarak dönmüşler. Yeliz hanım itina ile kullanmaya başlamış. Bir ay sonra ağrıları vs. sorunları ortadan kalkmış. İki ay sonra beyin MR ı çektirdiğinde tüm ekip ve Yeliz hanım şaşkınlık içinde kalmışlar. Beyinde en küçük tümör belirtisi kalmamış, tamamen temizlenmiş olarak görmüşler ve ve doktorlar yeniden durumu rapor etmişler...

Yeliz hanım 17 Mayıs 2006 da minnettarlığını belirtmek ve son iki aylık bitkisel ilaçlarını almak için bebeğini de alarak tekrar Güveloğlu'na geldi ve sarılarak öpüp hayatını kurtardığı için teşekkürler etti... (Aşağıdaki fotoğraftalar- Mersin 2006)SEDEF HASTASI İDİ TAMAMEN İYİLEŞTİ:

Adı: Fadime Pikli 28 yaşında bayan. Mersin'de oturuyor, ev hanımı.

Hastalık ve iyileşme öyküsü:
Eşi Ömer bey ile evlendikten 3 yıl sonra vücudunda ve başında geçmeyen yaralar çıkmaya başlayan Fadime hanımı eşi çeşitli doktorlara götürdü. Çok çeşitli ilaçlar vs. uygulandı ama iyileşeceğine daha da artarak yüzüne kadar yaralarla doldu vücudu. Tam bir çaresizlik içerisinde 4 yıl bu sorunla mücadele ettiler. Tavsiye ile ünlü Herbalist Atabay Güveloğlu' nu bularak bitkisel ilaçlarına başladılar. Tam iki ay bu bitkisel maddeleri içerek ve sürerek uyguladıktan sonra vücudunda sedef hastalığından eser kalmadı... Diğer iyileşen insanlar gibi bu geçmez bilinen geri gelmemek üzere tamamen kayboldu.

Güveloğlu 'nun bu buluşu sayesinde 6 ayda adeta bir kabustan kurtulmuşlardı... Güveloğlu'na minnet borçlular.


KALP İÇİN TEŞEKKÜR MAİLİ

----- Original Message -----
From: Abdullah Gemici
To: i[email protected]
Sent: Monday, March 06, 2006 5:25 PM
Subject: Teşekkür...

Sayın Atabay Bey,
Yaklaşık olarak bundan 13 sene kadar önceydi. Annemin kalp damarlarında tıkanıklık vardı. Anjiyo falan olması gerektiği söylendi. Ameliyat olacağı söylendi. Fakat size başvurduk ve annem sizin verdiğiniz bitkisel ilaçları kullanarak Allah’a şükür sağlığına kavuştu, hem de hiç ameliyat olmadan. Allah sizden razı olsun efendim.


BİR HAMİLELİK ÖYKÜSÜ.. .

GÜVELOĞLU'NUN BAŞARILI BİTKİSEL REÇETELERİ İLE HAMİLE KALMIŞ VE BEBEK SAHİBİ OLMUŞ BİR BAYANIN ÖYKÜSÜ

Bayanın adı:İlknur Altıntaş. Ankara'da kalıyorlar.
Cep tel:0542 254 06 53
6 yıllık evli olan çiftin çocukları olmuyordu. İlknur hanımda ovulasyon (Yumurtlama) yokluğu ve regl düzensizliği ile eşinde sperm düşüklüğü bulunuyordu. Çift Almanya'da yaşıyordu o zamanlar. Avrupa'nın ve Türkiye'nin en ünlü doktorlarına 5 yıl gidip gelip tedavi oldular ama sonuç vermedi. Çocuk sahibi olamadılar. Sonra internette Ünlü Herbalist Atabay Güveloğlu'nun bu konudaki başarısını okudular ve telefonla başvurdular. Güveloğlu'nun gönderdiği bitki özlerini ikişer aylık iki dönem kullandılar. İkisinde de durum raporla sabit şekilde normale döndü ve İlknur hanım hamile kaldı.Ve şu anda sağlıklı bir kız çocukları vardır. Güveloğlu'na,bu benzersiz özel tedavisinden dolayı çok minnettarlar.


YUMURTALIK MYOMLARI VARDI:

Adı: Döne Soydan 40 yaşında

Döne hanımdaki yumutalık myomlarının giderilmesi için ameliyat öneriyorlardı. Güveloğlu'nun bitki özleri tedavilerini duydu ve başvurdu. İkişer aylık iki dönem uyguladı ve tedavi sonrası muayenede myomların tamamının kaybolduğu görüldü. Güveloğlu'na minnettar ve başka hasta arkadaşlarını yönlendiriyor.

 
  İŞTE BİR MUCİZE TEDAVİ DAHA!

2001 yılında şofben zehirlenmesinden komaya giren
Neslihan Kabacaoğlu da Ünlü Herbalist Atabay
Güveloğlu'nun bitki özleri kokteylleri ile hayata döndü.
Usanmadan mücadele eden ve Yılın annesi seçilen
Doktor anne Hale Kabacaoğlu, en son olarak Atabay
Güveloğlu'na başvurdu ve mutlu son ...


 

----- Original Message -----
From: fatma simsek
To: [email protected]
Sent: Sunday, October 14, 2007 6:14 PM

 

sayın atabey güveloğlu. sevgili babamızın yakalanmış olduğu hepatit  c virüsünü sizin göndermiş olduğunuz bitkisel ilaçlar sayesinde 5 ay gibi kısa bir sürede negatife çevirmeyi başardık. yardımlarınız ve hoşgörünüz için sonsuz teşekkürler. Allah razı olsun.

---- Original Message -----

From: VAROLAN

Sent: Tuesday, February 20, 2007 11:38 AM

Subject: teşekür yazısı


SN:ATABAY GÜVELOĞLU

   OCAK ayında size başvurmuştum  polikistik over sendromu rahatsızlığı ile 2 yıldır doktorlara gidip gelmeme rağmen gebe kalamamıştım.Fakat sizin göndermiş olduğunuz bitkisel ilaçlar ile şuan 1,5 aylık hamileyim.Başarınızdan ve bana göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı size çok teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim.

 SAYGILARIMLA

AYSUN ŞAKAR

 
<<..Önceki Sayfa    Sonraki Sayfa..>>


Bize Ulaşmak İçin Tıklayın..