KALIN BARSAK( KOLON) ve REKTUM KANSERLERİ

Kolo – Rektal kanserler A.B.D. de her iki cinsde en sık görülen 2. kanser türüdür. Yılda ortalama 140.000 kişi hastalığa yakalanmakta ve yılda ortalama 60.000 kişide bu hastalıktan kaybedilmektedir. Yurdumuzda da tanı yöntemlerinin artması, kişilerin hastalık belirtilerini daha iyi algılamaları ve hekime başvurma olanaklarının artması, beslenme alışkanlığımızın da giderek daha çok endüstriyel gıdalara kayması sonucu bu kanserlerle daha sık karşılaşmamıza neden olmaktadır. Ancak erken teşhis ve tedavi yöntemleri uygulanabildiği takdirde Kolo – Rektal Kanserler tedaviden ençok yararlanan iç organ kanserleridir. Hatta TARAMA ( Screening) testleri ile hastalık oluşmadan, oluşmuş ise belirtileri daha ortaya çıkmadan saptanabilmekte ve gerekli tedavisi yapılarak tam şifa sağlanabilmektedir. Çünkü genelde ( % 95 ) Kolo-Rektal kanserler POLİP lerden gelişmektedir.

Henüz kanser gelişmeden bu polipler tarama testlerinde saptanarak POLİPEKTOMİ ( Kolonoskop ile polipin barsaktan alınması) ile çıkarılırsa ilerde oluşabilecek veya henüz çok küçük seviyede oluşmuş bir kanser barsaktan uzaklaştırılmış olacaktır.

ÖRNEK İKİ İYİLEŞME:

Adı Bedrettin Gülşen- Makine mühendisi.50 yaşında.İzmir/Ödemiş’te kalıyor.
Cep telefonu: 
0554 314 14 71

Bedrettin bey 1993 de kolon kanseri tümöründen ameliyat oldu.Ama KT görmesine rağmen nüksetmişti.Bu çaresizlik içinde iken 1994 de Herbalist Atabay Güveloğlu’nu duyarak ilaçlarından istedi ve üçer aylık iki dönem yani 6 ay bu bitki özlerini damlalar halinde kullandı.Kanser hücre ve kitle bazında temizlendiği için 14 yıldan bu yana hiç bir sağlık sorunu olmadan yaşıyor.

—– Original Message —–

From: [email protected]

To: [email protected]

Sent: Saturday, March 20, 2010 11:26 AM

Subject: KANSER HASTAMIZ VAR.
Selam Atabay bey,

İstanbul’da ikamet eden teyzemi safra kesesi taşı tanısı ile 2 gün önce ameliyat ettirdik, fakat doktorlar safra kesesinde bulunan taşı almadan tekrar geri kapatmışlar, çünkü tümör ile karşılaşmışlar, safra kesesi dahil karaciğere de bulaştığını söylediler. Raporunda SAFRA KESESİ TÜMÖRÜ MULTİPLE KARACİĞER METASTAZI yazmışlar. Bugün hastahaneden taburcu olacak, Osmaniye’ye bağlı Kadirli ilçesinde ikamet eden İsmail BENLİ sizi tavsiye etti, eşininde bağırsak kanseri olduğunu ve sizin iyileştirdiğinizi söyledi ….. Artık tek ümidimiz sizsiniz, en kısa zamanda steyzem için ilaç istiyorum…. İyi çalışmalar..
 —– Original Message —–

From: G YILDIRIM

To: [email protected]

Sent: Monday, February 18, 2008 3:44 PM

Subject: MUCİZEVİ İYİLEŞME ÖYKÜSÜ

(…) MUCİZEVİ İYİLEŞME ÖYKÜSÜ:

 NUR HANIM 32 YAŞINDA VE 2 ÇOCUK ANNESİ.

NUR HANIMA TAM BİR SENE ÖNCE REKTUM KANSERİ TEŞHİSİ KONULDU. YAPILAN MUAYENE VE TETKİKLER SONUCUNDA TÜMÖRÜN ÇOK İLERLEMİŞ OLDUĞU,FİKSE TÜMÖR OLDUĞU,BU DURUMDA AMELİYAT EDİLEMEYECEĞİ SÖYLENDİ.

DOKTORLARIN İSTEĞİ DOĞRULTUSUNDA HEMEN KEMOTERAPİ VE  RADYOTERAPİYE BAŞLANDI. 2 AY SONRA AMELİYATA ALINDI. SONUÇ ÇOK KÖTÜYDÜ. TÜMÖR PELVİS BÖLGESİNİ TAMAMEN DOLDURMUŞ,KEMİĞE VE KARIN DUVARINA TUTUNMUŞ,YAKLAŞIK 10 CM. ÇAPINDAYDI. YAKIN METASTAZ VARDI. VE MAALESEF TÜMÖR ALINAMAMIŞTI.

 AMELİYATTA SADECE KOLOSTOMİ YAPILMIŞTI. DOKTORLAR ARTIK YAPILABİLECEK FAZLA BİR ŞEY OLMADIĞINI, TÜMÖRÜN ‘TAŞLI YÜZÜK HÜCRELİ’ OLDUĞUNU , BU TÜMÖRE KEMOTERAPİ VE RADYOTERAPİNİN HİÇ BİR ETKİSİ OLMADIĞINI VE HASTANIN EN FAZLA 1-1.5 SENE ÖMRÜ KALDIĞINI SÖYLEDİLER.

            AİLESİ UMUDUNU HİÇ YİTİRMEDİ. ALLAH DERMANSIZ DERT VERMEZ DİYEREK HEMEN ARAŞTIRMALARA BAŞLADI VE ÇAĞIMIZIN LOKMAN HEKİMİ ATABAY GÜVELOĞLU’NA ULAŞTI. KENDİSİYLE TELEFONDA GÖRÜŞEREK DURUM ANLATILDI.  HEMEN TEDAVİYE BAŞLANDI.

 HASTANIN DURUMU ÇOK İYİYE GİDİYORDU. 7 AY SONUNDA YAPILAN İNCELEMELERDE VE DOKTOR MUAYENESİNDE TÜMÖRÜN KÜÇÜLMÜŞ OLDUĞU,KEMİKTEN VE KARIN DUVARINDAN KURTULDUĞU VE TEKRAR AMELİYAT ŞANSININ OLDUĞU SÖYLENDİ. 7 AYDA TÜMÖR 10 CM. DEN 3.5 CM. E KADAR KÜÇÜLMÜŞTÜ.

31 OCAK 2008’DE NUR HANIM TEKRAR AMELİYAT OLDU VE TÜMÖR ALINDI. YENİ PATOLOJİ RAPORUNA GÖRE İSE, VÜCUTTA KANSER TAMAMEN BİTMİŞTİ.
İNSANLARI BİLGİSİ İLE ÖLÜMLERDEN KURTARAN HERBALİST ATABAY GÜVELOĞLU NA, İYİLEŞTİRDİĞİ BİNLERCE İNSAN GİBİ BİZ DE TÜM AİLE OLARAK MİNNETTARIZ…

NOT: Hastanın ve mail gönderenin adres ve telefonları bizdedir.Resmi makamlar istediğinde verebiliriz.

MODERN TIPTA KANSERİN KALICI TEDAVİSİ ASLA YOKTUR.HASTALARIN HEPSİ KAYBEDİLİYOR…
İşte aşağıda son kötü örneklerden birisini anlatan hasta yakını maili:

—– Original Message —–

From: miray mermi

To: [email protected]

Sent: Sunday, August 17, 2008 2:11 PM

Subject: ÇOK ACİL YARDIM!!!

Merhabalar Sayın Atabay Güveloğlu..
Halam 2 seneden beri kolon kanseri, kendisi 46 yaşında kemoterapi tedavisi gördü, ameliyata gerek olmadığını söylediler. geçen zaman içinde hep iyiye gittiğini söylediler ama günden güne eridi.
alternatif tıpa yönelmedik doktorlara güvendik,her kemoterapi alışı ona eziyet çektirmekten başka bi işe yaramadı.bundan 2 hafta önce rahmine sıçradığı ortaya çıktı, her doktor birbirinden farklı şeyler söyledi, en son gittiğimiz doktor bize ameliyatla temizlenebileceğini söyledi.Bunun üzerine hemen ameliyata alındı, ama rahim ve yumurtalıkları alınmadan sadece bağırsağı dışarı verilerek yara kapatıldı, güçlü bir moralle tekrar kemoterapiye başlanacağı söyleniyor ama biz buna da inanmıyoruz, Doktorlara olan güvenimiz sarsıldı. Şu an tek umudumuz doğanın şifalı eli ve sizsiniz.Bütün yorumları okudum, eğer bize de yardım ederseniz çok büyük dua alırsınız, sizden acele haber bekliyoruz.Ne gerekiyorsa yaparız . Numaramızı gönderiyorum Ümran -Tel  053…………..

KEMOTERAPİ ZEHİRİNİN ÖLDÜREN KORKUNÇ YAN ETKİLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN YAZIYI TIKLAYINIZ!!

KANSERDE SÖZDE TIBBİ TEDAVİ REZALETLERİNDEN BİR ÖRNEK DAHA (Her hastada sonuç böyle oluyor…)
Original Message —–

From: birgül söyleriz

To: [email protected]

Sent: Wednesday, August 05, 2009 10:31 PM

merhaba atabey.ben İstanbul’dan Birgül.Benim de annem hasta ve acilen yardımlarınızı bekliyoruz.annem 61 yaşında kolon ca. Geçen sene yani 2008 in nisan ayında ameliyat oldu ve ameliyatta karaciğerde de varmış temizlemiş doktor ne temizlikse…Annem Cerrahpaşa hastanesinde ameliyat oldu.8 kür kemoterapi verdiler.K.terapi bittikten sonra bu sene 2009 un mart ayında tekrar ameliyat oldu bağırsak kapatıldı.neyse 3 ay sonra annemin kontrolü vardı bizden pet çektirmemizi istediler.Çektirdik karaciğerde tekrar çıktığı yetmiyormuş gibi akciğerde de varmış.Yine kemoterapi verdiler başkada bir şey bilmiyorlar.Anca kemoterapi…
15 günde bir 14 kür…Bu arada anneme port takıldı kemoterapi için.ilk kürü aldı ve ikinci hafta sonu alacak.ne olur yardım elini bize
de uzatın.Annem çok acılar çekti ameliyattı terapiydi.çok yorulduk.Babamızı 6 yıl evvel kaybettik annemi kaybetmek istemiyoruz hayatta ondan başka kimsemiz yok.ne demişler ana gibi yar Bağdat gibi diyar olmaz.Ben de 2 çocuk annesiyim ama annem böyle olalı çok perişan olduk.Açık ve net söyleyin annemin düzelme şansı var mı? iyileşir mi annem?.Ne olur hayırlı haberler verin.Bu arada annem çok temiz kalplidir ne dua ettiyse olmuştur sizi hiç duasız bırakmaz önce Allah tabi sonra siz.annem düzelsin sizi ziyarete de gelir.Yeter ki yardım edin.Şu mübarek kandil akşamında hayırlı haber verin.ararsanız sevinirim.Kemoterapi denilen illet mahvediyor annemi. Yani bir mucize olsa da şu hastalık gitse annemden ne kadar çok isterim bir bilseniz.tabi kilo vermeye de başlıyor terapi aldığı zaman.zaten çok zayıfladı.Bize yardım edersiniz değil mi?.iyleşirmi sizce annem.ne dersiniz.hayırlı akşamlar.hayırlı kandiller.
Yukarıdaki ağır hasta için bitkisel ilaç hazırlayarak ÜCRETSİZ gönderdik.Allah yardımcısı olsun.Ama tedavi diye mahvetmişler ameliyatlar ve kemoterapilerle....

KİMLER RİSK ALTINDADIR ?

Genelde olguların büyük çoğunluğu 45-50 yaş üzerindeki kişilerde görülmektedir. Bu Nedenle;

 • 45-50 yaş üzerindeki kişiler
 • Anne, baba, kardeş gibi yakın aile bireylerinde kolorektal kanseri veya polipleri olanlar,
 • Uterus ( rahim ), over ( yumurtalık ) veya meme kanseri olan kadınlar,
 • Ülseratif Kolit veya Crohn gibi hastalıkları olanlar.

RİSKİ AZALTMAK İÇİN NELER YAPILMALIDIR ?

Risk altındaki kişiler, bu riski azaltmak için hastalık belirtileri ortaya çıkmadan yapılması gereken TARAMA (Screening ) testlerini yaptırmalıdırlar. Diyetlerini bol lifli – sebzeli, meyveli, az yağlı ve az kırmızı etli bir şekilde dönüştürmelidirler. Alkol ve sigara alışkanlığı varsa iyice azaltmalı, hatta bırakmalıdırlar. Her gün 20 – 30 dakika hafif egzersiz yapmalıdırlar.

TARAMA TESTLERİ NELERDİR ?

Kolo – Rektal kanserlerin klinik belirtileri ortaya çıkmadan yukarıda belirtilen RİSK altındaki kişilere yapılan testlerdir.Bu kanserlerin oluşmasında esas neden % 95 oranında poliplerdir. Bu polipler zaman içerisinde kansere dönüşebilmektedir. O nedenle tarama tetkiklerinde amaç bu polipleri henüz kansere dönüşmeden, eğer dönüşmüş ise çok erken devrede henüz klinik belirti vermeden teşhis etmek ve POLİPEKTOMİ ile ( kolonoskop yardımı ile polipin barsaktan uzaklaştırılması) çıkarılmalarını sağlamaktır. Bu takdirde bu hastalar % 90 nın üzerinde ki bir oranda tam şifaya kavuşmaktadırlar. Tarama testleri şunlardır :

 • 45 yaş üzerinde yılda bir kez rektal tuşe muayenesi,
 • 50 yaş üzerinde yılda bir kez gaitada gizli kan aranması,
 • 50 yaş üzerinde 3 – 5 yılda bir defa KOLONOSKOPİ veya Sigmoidoskopi,
 • 50 yaş üzerinde 5 yılda bir defa Kolon grafisi,
 • Ailesinde kolorektal kanseri olanlar 45 yaşdan sonra 2 – 3 yılda bir defa kolonoskopik tetkik,
 • Ülseratif Koliti olanlar yılda bir defa kolonoskopi ve biyopsi yaptırmalıdırlar.

KOLO – REKTAL KANSERLERDE KLİNİK BELİRTİLER NELERDİR ? 

Genelde kadın ve erkekte eşit oranda görülen Kalın barsak – Rektum kanserleri sinsi seyreder. Hastalık aşağıdaki belirtilerle ortaya çıkar.

 • Rektumdan kan gelmesi ( rektal kanama ), gaitanın kanla bulaşık olması,
 • Tuvalete çıkma alışkanlığında değişiklik
 • Gaitanın eskiye oranla incelmesi,
 • Kabızlık – İshal durumlarının ortaya çıkması,
 • Sık sık tuvalete çıkma isteği, buna rağmen tam boşalamama hissi,
 • Karında gaz ağrıları,
 • Kansızlık (anemi),
 • İzah edilemeyen zayıflama

Bu belirtilerin herhangi birinin 1 – 2 hafta devam etmesi veya aralıklarla tek rarlaması durumunda mutlaka hekime başvurulmalıdır.

TEŞHİS NASIL KONUR ? 

Kolo – Rektal kanserlerde kesin teşhis barsak içerisindeki tümörden endoskopik yöntemlerden ( Rektoskopi, Fleksibl Sigmoidoskopi, KOLONOSKOPİ ) biriyle yapılacak tetkik ve alınacak parçanın patolog tarafından mikroskopik tanısı ile konur.

KEMOTERAPİ FİYASKOSUNA BİR ÖRNEK VAKA DAHA..
—– Original Message —–

From: şirin giyik

To: [email protected]

Sent: Sunday, February 08, 2009 7:27 PM

Merhaba Atabay Bey.

Benim anneme 1,5 yıl önce kolon ca teşhisi kondu ama erken evre olduğundan çok fazla korkmadık.Ameliyatla kanserli bölge(7cm) alındı.Ve kemoterapiye başlandı.Fakat kısa bir süre sonra akciğerde (sıçrama) metastatik bir durum saptandı ve bu defa akciğere yönelik kemoterapi verildi.Ancak uzun süredir kemoterapi almasına rağmen akciğerdeki kitlenin küçülmediği ve aksine büyüdüğü görüldü.Tıptan umut yok.Size nasıl ulaşabilirim.Yardımcı  olursanız çok sevinirim.

DOKTORLAR KOLON VE REKTUM KANSERLERİNDE NE UYGULUYORLAR?
Kolon-Rektal kanserlerin esas tedavisi tümörlü kısmın ameliyatla çıkarılması ve barsak pasajının sağlanması için çıkarılan kısmın alt ve üst uçlarının tekrar karşılıklı ağızlaştırılmalarıdır.Kolonlar uzun olduğu için bu işlem kolaylıkla uygulanabilir. Ancak REKTUM kanserlerinin tedavisinde bu durum biraz farklıdır. Rektum kısa bir organ (15 cm) olması nedeni ile özellikle anüse yakın yerleşim gösteren tümörlerde ( anüs girişinden 5-6 cm yukarıda) , hastalıklı kısımın çıkarılmasını temin için anüsün tamamen çıkarılıp,iptal edilerek kolon, karın duvarına ağızlaştırılır ( KOLOSTOMİ ).

Daha önceleri çok daha sıklıkla uygulanan bu yöntem, günümüzde gerek teknolojik gelişmeler ( Stappler aleti vs.) ve gerekse bu konuda eğitilmiş ve deneyim kazanmış özellikle Kolo – Rektal cerrahi ile uğraşan cerrahlar tarafından yapılan ameliyatlarda çok az sayıda hastaya uygulanmaktadır.Bazen kolostomi rektumda yapılan ameliyatın iyileşmesini sağlamak için geçici olarak ( birkaç ay ) yapılabilir. Daha sonra bu kolostomi kapatılır. Ameliyata ek olarak, rektum tümörlerinde bazen ameliyattan önce, bazen ameliyattan sonra gerek olursa RADYOTERAPİ de yapılabilir . Kolon tümörlerinde radyoterapinin yeri yoktur. Her iki organın tümörlerinde ameliyattan sonra duruma göre KEMOTERAPİ yapılabilir.

Anüs kanserlerinde genellikle radyoterapi tercih edilmektedir. Bazı durumlarda Cerrahi tedavide yapılabilir.

Özetle: Tüm bu tıbbi müdahaleler, hastanın ömrünü belli bir süre uzatmaktan ibarettir. O da olumlu geçerse.. Klasik yönden operasyon, kemoterapi ve radyoterapi gibi uygulamalar hastalığı sıfırlayamamaktadır. Bu nedenle hücre bazında temizlik yapmak için yepyeni bir uygulama olan Güveloğlu’nun bitki özleri reçetelerini hastalar mutlaka uygulamalıdırlar. 

KEMOTERAPİ TEDAVİSİ (!)

—– Original Message —–
From: nil.oktay
To: [email protected]
Sent: Monday, May 22, 2006 9:29 AM
Subject: kolon kanseri

Merhabalar…
Öncelikle sitenize rasgele denk geldim ancak okuyunca hemen yazmak istedim.Babam kasım ayında ameliyat oldu ve başarılı geçti..Kalın bağırsak kanseriydi,doktorlar erken teşhis demişti bizde çok sevinmiştik tabii.Ancak 12 seans kemoterapi alması gerekti ve tedavi başladı.Önceleri her şey iyiydi ama şu an verilen ilaçlar babamı gözümüzün önünde eritiyor…Doktorlar her şey yolunda normal bunlar diyor ama babamı gördükçe bizde mahvoluyoruz. Şuan son 3 seans kaldı,doktorlar bir daha kemoterapi görmeyecek ancak son bir ameliyatla bu hastalığın kökünü kazıyalım diyorlar..Şu an ağzı ilaçlardan dolayı yara içinde ve dili şişti.yemek yiyemiyor,ve halsiz düşüyor,bazı ilaçlar verdiler ama ağız için şuan kemoterapi gördüğü için fazla bir şey yapamıyorlar..Öncelikle her şey Allah’tan ama tabi doğa ve bitkilerde..Bu kadar bitkiyi sadece görelim ve koklayalım diye yaratmadığını düşünüyorum….Lütfen bize yardım edin,en kısa zamanda mailinizi bekliyorum. Saygılar.

NOT: Güveloğlu bu aşamaya getirilmiş hastalara bitkisel ilaç verememektedir. Eğer operasyondan hemen sonra bitki özleri kokteyllerine başlamış olsa idi 4 ayda kanser vücuttan tamamen silinirdi. Ama hastanın ilaç değil su bile içecek halini bırakmamışlar. KT lerle kökünü kazıyacaklarını söyledikleri klasik tıbbi kanser tedavilerinin sonucunu öğrenmek isterseniz bir kaç ay sonra bu hanımefendiye yazarak babasının yaşayıp yaşamadığını sorunuz… 

BİR BAŞKA ÖRNEK SÖZDE TEDAVİ MAİL!! —– Original Message —–
From: KUH-İ NUR SEKMEN
To: [email protected]
Sent: Sunday, September 10, 2006 7:35 PM
Subject: nüks eden kanser…yardımcı olabilir mısınız?…çaresiz durumdayız..

Merhaba sayın ATABAY; Esim 1956 doğumlu ,erkek.. 2002 yılında bağırsak kanseri ile başladı sınavımız.. KT ve RT ye gerek olmadığını söylediler.. Tam atlattık derken 2004 yılında 8 ay suren ve kimsenin nedenini bulamadığı kuyruk sokumu tümörü bizi yakaladı.. KT ve RT gördü eşim yoğun bir şekilde.. Ardından S1 ve S2 kemikleri ile birlikte tümörü de alındı.. 2 ay sonra 6 kurluk KT daha gördü.. KT bittikten sonra yapılan tetkikler tertemiz çıktı.. KT bitiminden 2,5 ay sonra doktor istemediği halde kontrol amaçlı PET-CT çektirdik ve sonucunda gördüklerimize ve duyduklarımıza inanamadık.. Cunku tümör metastaz yapmış ve yine kuyruk sokumu, sağ ve sol akciğer ile bağırsağa sıçramıştı.. Yıne KT yapılmaya başlandı.. su anda 7 kur yapılan KT ye doktorumuz 2 ay ara verdi.. EYLUL sonu sanırım KT yine başlayacak. Ama bu arada esimin KT ile verilen kortizon yüzünden leğen kemiklerinde avaskuler nekroz oluştu.. Bu yüzden durogesıc 100 luk bant ve ağrı merkezinin verdiği kaşeyi kullanıyor..Şimdilerde bunlarda yeterli olmuyor… Bastonla zor yürüyor, ustune basamıyor.. Zaten 2004 te geçirdiği ameliyatın olumsuz sonuçlarını hala yaşıyor.. Bu arada kolostomı torbası da kullanıyor.. Yanı sonuç olarak çok acı çekiyor.. Ama hiç bir doktor müdahale edemiyor.. Hep hayat dolu olan esimin gözündeki ışık her gecen gün zayıflıyor ve ben hiç bir şey yapamıyorum… Sızın sitenize yeni rastladım..

Ve umarım bu yardım çağrım sonuçsuz kalmaz.. Sayın ATABAY Allah size sonsuz ılım, bize de elinizden deva versin.. Sımdıden çok teşekkür ederim.

YANIT: Değerli hanımefendi, Geçmiş olsun.Gerçekten çok üzüldüm ama maalesef bu aşamadaki kanser vakalarını artık hiç bir tedavi düzeltemez.Uygulamalar zarar vermiş.
Kanseri tedavi ediyoruz diye ortaya çıkan ve alternatif tedavilere de sürekli karşı çıkarak bilgiçlik taslayan ama sadece öldüren doktorlar utansınlar! Saygılar,üzgünüm…

Herbalist Atabay Güveloğlu

GÜVELOĞLU BU HASTAYI DA REKTUM KANSERİNDEN KURTARDI

REKTUM (BARSAK ) KANSERİ İDİ:

Adı:Sıdıka Durnacı 55 yaşında emekli memur İstanbul’da kalıyorlar.

Hastalık ve iyileşme öyküsü:
Sıdıka hanıma konulan tanı REKTUM KANSERİ idi. Hemen ameliyat edilecek, anüs iptal olacak, kolostomi torbasını da yaşadığı sürece taşıyacaktı. Ameliyat sonrası KT ve RT uygulanacaktı. Bu vakaların azami yaşam süresi de 3 yıldır. Aile Ceyhan’lı olduğu için hemen, bu bölgede çok tanınan Herbalist Atabay Güveloğlu’na başvurdular. Güveloğlu, ameliyat olmamasını, ceviz büyüklüğündeki bu tümörün 6-8 ayda vereceği bitkisel ilaçları ile kaybolacağını söyledi. Ameliyatı iptal ettiler KT ve RT de olmayıp sadece bu özel bitki özlerini kullanmaya başladılar. 6 ayın sonunda tümör tamamen kaybolup gitti. Kanser markırları da normal oldu. Şu anda hiç bir sağlık sorunu yoktur. Aile Güveloğlu’na minnettar.

Bu tedavi de yine,Güveloğlu’nun yukarıda açıkladığı immünolojik tedavisinin bir ispatı olayıdır. Yakın gelecekte tüm dünya uygulayacaktır

ATABAY GÜVELOĞLU’NUN BİTKİSEL İLAÇLARI İLE BAĞIRSAK KANSERLERİNİN TEDAVİSİ 

 Kolon ve rectum kanserlerinde genelde tıbbi operasyon yapılır. Kitle ameliyatla alındıktan sonra kalan serbest hücrelerin sayısını azaltmak için 4-6 kür kemoterapi uygulanır. Ancak CA -19-9 ve diğer markırlarında da görüleceği gibi kanser hücre sayısı normale inmez ve bir süre sonra yine kolonda veya batın boşluğunda veya karaciğerde mutlaka metastaz yani atlama görülerek hastaya bu kez kemoterapi de olumlu yanıt vermediği gibi karaciğer harabiyeti yaptığı için maalesef kaybedilir. Karaciğer kanserlerinde kemoterapinin %10 luk bile bir yarar sağlamadığı gibi ölüm olayını hızlandırdığı WHO (Dünya Sağlık Teşkilatı” yayın organlarında yayınlanmıştır.

Herbalist Atabay Güveloğlu‘nun bitkisel ilaç tedavisi, operasyondan sonra kemoterapilerle birlikte veya kemoterapinin hemen bitiminden sonra uygulanmaktadır. Bazı vakalarda ameliyat yapılmadan da uygulanmaktadır. Mersin laboratuarında ithal bitki özlerinden her hastaya göre özel kokteyller haline getirilerek hazırlanır. Buna bazı tıbbi bitkiler ve vitaminler de eklenir. Formülü gelişime göre iki ayda bir değiştirilerek verilen bu bitki özleri kokteyllerinin olumlu tedavi etkileri ile kanser markırları 4-6 ay arasında normal seviyeye inmekte, tümör varsa küçülerek 6 ayda kaybolmakta ve hasta %70 başarı oranı ile kurtulmaktadır. Ödemiş Belediyesi makine ikmal müdürü Müh. Bedrettin Gülşen gibi, 14 yıldır çok sağlıklı yaşayan pek çok örneği vardır

 —– Original Message —–

From: G YILDIRIM

To: [email protected]

Sent: Monday, February 18, 2008 3:44 PM

Subject: MUCİZEVİ İYİLEŞME ÖYKÜSÜ

(…) MUCİZEVİ İYİLEŞME ÖYKÜSÜ:

 NUR HANIM 32 YAŞINDA VE 2 ÇOCUK ANNESİ.

ANKARA’DA YAŞIYORLAR.

ABİSİ UĞUR BEY’İN TELEFONU: 0505 2402796

 NUR HANIMA TAM BİR SENE ÖNCE REKTUM KANSERİ TEŞHİSİ KONULDU. YAPILAN MUAYENE VE TETKİKLER SONUCUNDA TÜMÖRÜN ÇOK İLERLEMİŞ OLDUĞU,FİKSE TÜMÖR OLDUĞU,BU DURUMDA AMELİYAT EDİLEMEYECEĞİ SÖYLENDİ.

DOKTORLARIN İSTEĞİ DOĞRULTUSUNDA HEMEN KEMOTERAPİ VE  RADYOTERAPİYE BAŞLANDI. 2 AY SONRA AMELİYATA ALINDI. SONUÇ ÇOK KÖTÜYDÜ. TÜMÖR PELVİS BÖLGESİNİ TAMAMEN DOLDURMUŞ,KEMİĞE VE KARIN DUVARINA TUTUNMUŞ,YAKLAŞIK 10 CM. ÇAPINDAYDI. YAKIN METASTAZ VARDI. VE MAALESEF TÜMÖR ALINAMAMIŞTI.

 AMELİYATTA SADECE KOLOSTOMİ YAPILMIŞTI.

 DOKTORLAR ARTIK YAPILABİLECEK FAZLA BİR ŞEY OLMADIĞINI, TÜMÖRÜN ‘TAŞLI YÜZÜK HÜCRELİ’ OLDUĞUNU , BU TÜMÖRE KEMOTERAPİ VE RADYOTERAPİNİN HİÇ BİR ETKİSİ OLMADIĞINI VE HASTANIN EN FAZLA 1-1.5 SENE ÖMRÜ KALDIĞINI SÖYLEDİLER.

            AİLESİ UMUDUNU HİÇ YİTİRMEDİ. ALLAH DERMANSIZ DERT VERMEZ DİYEREK HEMEN ARAŞTIRMALARA BAŞLADI VE ÇAĞIMIZIN LOKMAN HEKİMİ ATABAY GÜVELOĞLU’NA ULAŞTI. KENDİSİYLE TELEFONDA GÖRÜŞEREK DURUM ANLATILDI.

 HEMEN TEDAVİYE BAŞLANDI.

 HASTANIN DURUMU ÇOK İYİYE GİDİYORDU.

7 AY SONUNDA YAPILAN İNCELEMELERDE VE DOKTOR MUAYENESİNDE TÜMÖRÜN KÜÇÜLMÜŞ OLDUĞU,KEMİKTEN VE KARIN DUVARINDAN KURTULDUĞU VE TEKRAR AMELİYAT ŞANSININ OLDUĞU SÖYLENDİ.

7 AYDA TÜMÖR 10 CM. DEN 3.5 CM. E KADAR KÜÇÜLMÜŞTÜ.
31 OCAK 2008’DE NUR HANIM TEKRAR AMELİYAT OLDU VE TÜMÖR ALINDI.

YENİ PATOLOJİ RAPORUNA GÖRE İSE, VÜCUTTA KANSER TAMAMEN BİTMİŞTİ.

İNSANLARI BİLGİSİ İLE ÖLÜMLERDEN KURTARAN HERBALİST ATABAY GÜVELOĞLU NA, İYİLEŞTİRDİĞİ BİNLERCE İNSAN GİBİ BİZ DE TÜM AİLE OLARAK MİNNETTARIZ…

 

Kanser Sayfası

Atabay Güveloğlu’nun bitkisel kanser reçeteleri ile hayatı kurtulan yüzlerce insandan bir kaç örnek için tıklayınız

Bize Ulaşmak İçin Tıklayın..

BAŞVURU TELEFONLARI

0322 228 4 222

0322 228 4 220

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.