MİDE VE KARACİĞER KANSERLERİ

Herbalist Atabay Güveloğlu Taşlı yüzük hücreli karsinom ve adenokarsinom hücreli mide kanserlerini 1985 den bu yana özel bitki özleri kokteylleri ile tedavi etmektedir.Hasta 6 ayda kanserden temizlenmektedir.

İşte aşağıda bir iyileşme örneği:

Doktor Mediha Kara’ nın 70 yaşındaki babası 2005 yılında hastalandı. Yapılan tetkikler sonucunda MİDE KANSERİ  olduğu görüldü.Ameliyatla midenin bir kısmı alındı ve acil kemoterapi uygulanacak.Yoksa kanser hücreleri yayılarak hastayı öldürür dediler.İkisi de doktor olan Mediha hanım ve eşi, babalarının  yaşını da göz önüne alarak KT yaptırmadılar ve ününü duydukları Herbalist Atabay Güveloğlu’na başvurarak bitkisel ilaç istediler.İkişer aylık dönemler halinde 4 ay bu bitki özlerini babalarına kullandırdılar. Hasta her gün geçtikçe iyileşti ve vücudu hücre bazında kanserden tamamen temizlendi.Hayatı kurtuldu.Şu anda çok sağlıklı yaşıyor.

Doktor Mediha hanımın cep telefonu: 0505 584 33 07 dir.

Bu şekilde Güveloğlu’nun ilaçları ile kurtulan yüzlerce kanserli insan mevcuttur…


MİDE KANSERİ NEDİR:


Dünya üzerinde bazı ülkelerde sık görülmesi, bu kanserin genetik faktörlerle ve yeme alışkanlıkları ile ilgisi olduğunu göstermektedir. Özellikle Japonya başta olmak üzere, Çin ve İrlanda da bu hastalık sık görülmektedir.

Erkeklerde kadınlardan 2 kat daha sık görülür. Bu hastalık genellikle 60-70 yaşlarında sık olarak görülmektedirMİDE KANSERİ İLE İLGİLİ KONU BAŞLIKLARI: 

Mide kanseri 

Mide kanserinde risk faktörleri 

Mide kanserleri en çok nerelerde görülür 

Mide kanserleri en çok patolojik form olarak karşımıza nasıl çıkar? 

Mide kanseri belirtileri nelerdir? 

Mide kanserinde teşhis 

Mide kanserinde tedavi 

MİDE KANSERİ: 
Dünya üzerinde bazı ülkelerde sık görülmesi bu kanserin genetik faktörlerle ve yeme alışkanlıkları ile ilgisi olduğunu göstermektedir. Özellikle Japonya başta olmak üzere, Çin ve İrlanda da bu hastalık sık görülmektedir. Erkeklerde kadınlardan 2 kat daha sık görülür. Bu hastalık genellikle 60-70 yaşlarında sık olarak görülmektedir. 

MİDE KANSERİNDE RİSK FAKTÖRLERİ 

 • Düşük sosyo-ekonomik düzey
 • Çevre şartları
 • Diyet (Nitratlar, dumanlı yiyecekler, yüksek derecede tuzlu gıdalar)
 • Birinci derece akrabalarında mide kanseri hikayesi olanlar.
 • Atrofik gastriti olanlar
 • Helicobacterpylori enfeksiyonu olanlar
 • Billroth-2 ameliyatı olanlar (Mide ülserlerinde uygulanan bir ameliyattır)
 • Adenomatöz mide polipi hastalığı olanlar
 • Menetrier hastalığı olanlar
 • A kan grubuMİDE KANSERLERİ EN ÇOK NERELERDE GÖRÜLÜR 
Mide kanserlerinin büyük bir kısmı antrum veya küçük kurvatur üzerindeki bölgelerde görülür. 

MİDE KANSERLERİ EN ÇOK PATOLOJİK FORM OLARAK KARŞIMIZA NASIL ÇIKAR? 
Mide kanserlerinin büyük bir kısmı adenokarsinom olarak patolojik olarak saptanır. 

MİDE KANSERİ BELİRTİLERİ NELERDİR? 

>Karın üzerinde mide bölgesi ve onun etrafındaki bölgede rahatsızlık hissi ağrı ve ağırlık hissi… 

>Kısa sürede kilo kaybı (Bunu aylarla ifade etmemiz sanırım doğru olacaktır). Kanserli hastalar genellikle kısa sürede yüksek kilo kaybına uğrarlar. 

>Bulantı ve kusma 

>Kaşeksi (Şiddetli zayıflama) 

>Yemeklerden sonra rahatsızlık hissi 

>Sindirim sisteminde kanama veya gizli kanama 

>Erken doyma hissi 

>Hastaların 2/3’ünde demir eksikliği anemisi 

MİDE KANSERİNDE TEŞHİS 

1.) Çift kontrastlı baryumlu mide grafisi: 

Halk arasında ilaçlı mide filmi denilen görüntüleme yöntemidir. 

2.) Gastroskopi (endoskopi): 

Ağızdan girilerek mideye kadar gönderilen içerisinde optik bir görüntüleme sistemi olan bir boru yardımıyla yapılır. En duyarlı ve en özgün teşhis yöntemi budur. Bu yöntemle hekim mide yüzeyini çıplak gözle görebilir ve şüphe edilen bölgelerden biyopsi ile parça alıp patolojik incelemeye gönderir, buda şüphe edilen ülser veya kanser dokusunun özelliklerini ayırt edilmesini sağlar. 

MİDE KANSERİNDE TEDAVİ 

Adenokarsinomlarda tedavi: 

Gastrektomi (Midenin tamamen alınması): Bu tür tedavi yaklaşımı hastalarda hastalığın sağaltımı için yegane yoldur. Sadece tümör dokusunu çıkarılması, ender vakalarda sadece mukozada sınırlı tümörlerde yapılabilir. Bu tür bir tümörün varlığında mutlaka bilgisayarlı tomografi, veya endoskopik ultrasonografi yaparak tümör dokusunun çıkarılmasına karar verilebilir. 

Lenfomalarda tedavi: 1.) Düşük dereceli lemfomalarda tedavi: 

Helicobacter pylori enfeksiyonunu tedavi etmek hastaların yarıya yakınında iyileşmeyi sağlar. Bunun dışında kalan vakalara kemoterapi (CHOP tedavisi denilen 4 lü tedavi) uygulanır. Bunlar;

 • Cycloposhosphamide
 • Doxorubicin
 • Vincristine
 • Prednisone


2.) Yaygın geniş hücreli lenfomada tedavi: 

İki tür tedavi yöntemi vardır; 

a.) Yanlızca kemoterapi( ilaç tedavisi ) 

b.) Mide dokusunun ameliyatla bir kısmının çıkarılması+ameliyatı takiben kemoterapi (İlaç tedavisinin uygulanması) 

Leiyomyosarkomlarda tedavi: 

Bunlarda kanserli dokunun çıkarılması ile hastaların büyük bir kısmı tedavi edilebilmektedir. 

ŞİMDİKİ KLASİK TIP’DA KARACİĞER KANSERİNİN KALICI TEDAVİSİ YOKTUR!! 

İşte örnek bir hasta yakınının maili aşağıda: 

—- Original Message —–
From: serdarcagla1981
To: [email protected]
Sent: Monday, September 25, 2006 11:27 PM
Subject: Karaciğer kanseri

Merhaba, Sayın GÜVELOĞLU 

Sitenizi inceledim,Önce Allah’a sonra size güvenerek inşallah derdimize derman olursunuz. 

Benim annem 68 yaşında karaciğer kanseri şu an Hacettepe onkoloji bölümünde tedavi görüyor, tedavi derken yurt dışından gelen iğneleri deniyorlar. Bu kanser baş altı ay önce şekerinin yükselmesi sonucu ortaya çıktı, kitle ilk olarak 2 parça halinde ciğerin altında üstünde görüldü, tedaviye başladılar 1.5 ay yurtdışından gelecek olan iğneyi bekledik ve bize dedilerdi bu ilaç kitlenin büyümesini durdurur hatta küçülterek yok eder. Fakat iğnelerden sonra kitle daha büyüdü ve iki kitle birleşti. 

Kitlenin ciğeri besleyen damarların merkezinde olduğu için ameliyatın mümkün olmadığını söylediler, ve şu an beyne sıçramış, şuan ciğere uygulanacak bir şey yok diyorlar, beyne ışın tedavisi yapacaklar, son çare olarak size güveniyorum, bu kansere karşı koyacak annemi iyileştirecek bir ilacınız varsa size maddi manevi her şeyimi veririm. size güveniyor ve derdimize derman olmanızı bekliyorum.

Saygılarımla.
S.Çağla Ankara

HERBALİST ATABAY GÜVELOĞLU’NUN MİDE VE KARACİĞER KANSERLERİ TEDAVİSİNDE KULLANDIRDIĞI BİTKİSEL İLAÇ TEDAVİLERİ

MİDE KANSERLERİNDE: 

Güveloğlu’nun bitkisel ilaçları, mide kanserlerinde ameliyat öncesinde veya ameliyat yapıldıktan sonra kullanılmaktadır.Kullanılmaya başlanılan bu ilaçlar önce ilk iki aylık dönemde serbest kanser hücrelerini azaltarak yok etmekte ve yeni kitleler oluşmasını ve karaciğere metastaz yapmasını önlemektedir. İkinci bölümde kitleler yeni hücrelerle destek bularak büyümedikleri için ilaçların da etkisi ile küçülmeye başlamaktadır. Bütün bu gelişmeler ikişer aylık periyodik kontrollerde gözlemlenmektedir. 

İkişer aylık 3 veya 4 dönem sonunda hastaların büyük bölümü kurtulmakta ve normal ömürleri, bazı diyetler yaparak devam ettirmektedirler. Kanserden ölmemektedirler. 1984 den bu yana İzmir’deki otel sahibi, Kastamonu’daki orman muhafaza memuru, Elazığ’daki öğretmen gibi normal yaşantılarına devam etmektedirler. Klasik, yani mevcut tıbbi tedavilerle bu hastalığın hiç bir tedavisi yoktur. Ameliyattan en uzun 6 ay sonra hasta ölmektedir. Ameliyat yapılsa bile karaciğere metastaz olmakta ve hasta sirozdan ölmektedir. Elbette ağır vakalar da olduğu için başarı oranı değişmektedir. 

Mide kanseri türlerinden “Adenokarsinom” veya “Taşlı yüzük hücreli karsinom” Güveloğlu’nun ilaçları ile hücre ve kitle bazında 6-8 ay içinde temizlenmektedir. Tedavinin ikişer aylık bitki özleri 2500 $ tutmaktadır. Kokteyllerin hazırlanışına, Mersin laboratuarında kişiye özel, ithal ve ileri teknolojilerle elde edilmiş bitki özleri kullanmaktadır. 

BİR KANSER DOKTORUNUN GÜVELOĞLU’NA GÖNDERDİĞİ TEŞEKKÜR MEKTUBU AŞAĞIDA.

Herbalist Atabay Güveloğlu, 1981 yılında bu sorun için başladığı bitkisel ilaç araştırması sonucunda 1987 yılında Fethiye Yoldaş isimli bir karaciğer kanseri hastanın iyileşmesini, tümörlerin küçülmesini ve daha sonra da kurtulmasını sağlamıştı. Hastanın doktoru olan onkoloji doçenti Güveloğlu’na bu hastanın bitkisel ilaçları ile iyileşmesi üzerine reçetesine aşağıdaki teşekkür mektubunu yazarak hastanın eşi ile göndermiştir. Bu gün de karaciğer kanseri tedavilerinde dünyanın en ileri ve başarılı tedavisini yapmaktadır.

KARACİĞER KANSERLERİNDE KEMOTERAPİ UYGULATMAYINIZ, ÖLDÜRÜYOR
—– Original Message —–

From: fatih802

To: [email protected]

Sent: Saturday, January 31, 2009 6:26 PM

Subject: karaciğer kanseri hastamız hk.

sayın atabey bey,
Benim annem 50 yasında, yaklaşık 11 ay önce karaciğerinde 15x10x12 kitle olduğunu öğrendik kolona metastaz yaptığından dolayı ameliyat oldu ve bugüne kadar kemoterapi gördü. en son 11.kürde küçüleceği yerde tümör tam 19 cm oldu… Şu an karaciğer neredeyse görevini yapmıyor, sarılık, karnında sıvı birikmesi, bulantı, iştahsızlık ve diğer hastalıklar görüldü.Bugüne kadar doktoru bize her şey yolunda korkulacak bir şey yok dedi. Şimdi ise kemoterapinin bir zehir olduğunu, devam edip etmeyeceğini bizim fikrimize bırakıyor..Artık son evrimine geldiğimizi söylüyor…Bunlar hakkında ne yazmışsanız az yazmışsınız.Bunlar hakikaten doktorlar mu caniler mi anlayamadık! Sürekli yalan söylüyorlar.Hem de ölümüne bir konuda.Bitkisel ilaç dediğimizde “Aman aman sakın haaa, zehirler hastanızı öldürürsünüz” diyorlardı…İyi ki o zaman ilaçlarınızı kullanmamışız. Ondan oldu diyeceklermiş.
Ne yapıcaz şimdi sayın hocam..Son ümit olarak sizden cvp bekliyorum.

NOT:Tümör karaciğer toplardamarlarını tıkadığı için maalesif artık bu vaka için yapacak şey yoktur.Siroz durumu da başlamış. Güveloğlu üzülerek yardımcı olamayacağını belirtmiştir.

İŞTE AŞAĞIDA BİR KÖTÜ ÖRNEK DAHA…

From: deniz akantan

To: [email protected]

Sent: Tuesday, February 10, 2009 11:19 PM

Subject: karaciğer-akciğer

Merhaba Sayın Hocam,
teyzeme 1 yıl önce karaciğer kanseri teşhisi kondu. Kitle ameliyatla alındı fakat tekrar lekelerin görüldüğü belirtildi, 2. bir ameliyat, tümörlerin atardamara yakın olması nedeniyle yapılamadı.
Doktorlar kemoterapiyi  önerdiler ve 8 hafta boyunca bu amaçla İstanbul’a gitti geldi. Ama 8 haftanın sonunda doktorlardan kemoterapinin de bir faydası olmadığı sonucunu aldı, hatta akciğerde de bazı lekeler görülmeye başlamış, bir de siroz varmış..ameliyat da olamadığı için 2-3 hafta önce doktorlar NEXAVAR adlı bir ilacı kullanmasını söylediler, ilk kutuyu kullanıyor teyzem, şimdi çok halsiz, iştahsız..ilacın tümörlere giden damarları kuruttuğu belirtilmiş, umutla onu  kullanıyor ama ben çok korkuyorum, bir şey de diyemiyorum, gayet de umutlu..
ne yapabiliriz lütfen yardımcı olur musunuz…?
sizce iyileşir mi, bu bitkisel tedavi yöntemi için geç sayılmaz değil mi??:(( ne yapabiliriz..?

Karaciğer kanserleri, çeşitli kanserojen faktörlerden dolayı doğrudan karaciğerde ortaya çıkabileceği gibi, başka organlardaki kanserlerden metastaz şeklinde yayılım yaparak da karaciğere yerleşebiliyor. Karaciğer kanserleri,organın önemi ve karaciğerin değişik hücre yapısından dolayı en öldürücü kanser türlerinin başında gelmektedir. Bugün, klasik tedavilerle karaciğer kanseri hastalar en çok 3-6 ay yaşayabilmektedirler. Kemoterapi türlerinin bu organdaki kanserleri geriletmesindeki başarı oranı %10 bile değildir. Hatta, kemoterapi yapılmayan hastalar, yapılanlardan daha fazla yaşamaktadırlar. Karaciğerde nodül olarak görülen kanser, süratle yayılarak karaciğer damarlarını tıkayıp siroza neden olarak ölüm meydana getirmektedir. Bazı hastanelerde kemoterapi uygulansa da çoğunlukla bazı vitaminler ve ağrı kesiciler verilerek hasta evine gönderilmektedir.

Herbalist Atabay Güveloğlu 1984 den bu yana karaciğer kanserlerini bitkisel reçeteleri ile tedavi etmektedir. Üçer aylık 2 dönem süren bu tedavinin ilk üç ayında kolon kanserlerinde uygulattığı reçeteyi uygulatmaktadır. İlk üç ayın sonunda kitlede bir küçülme gözlemlenmektedir. Akabindeki değişik üç aylık dönem ilaçlarla karaciğer kitlelerden temizlenmektedir. 14 ayrı bitkiden elde edilmiş olan bu kokteyllerin formüldeki oranları hücre türlerine ve hastalığın aşamalarına göre, Güveloğlu ve ekibi tarafından “Hasta kişiye özel” olarak hazırlanmaktadır.

Karaciğer veya mide kanseri tespit edilmiş ise hiç zaman geçirmeden Herbalist Atabay Güveloğlu’na başvurarak bu özel ve benzersiz reçetelerini ve bitkisel ilaçlarını mutlaka uygulayınız. %50 nin üzerinde bir tamamen kurtulma ve başarı oranı vardır. Klasik tıbbi tedavilerle bu sorundan kurtulmak ise maalesef imkansızdır…
Karaciğer kanseri tedavilerimiz 6 ay kadar sürmektedir.
İki ayda bir bitkisel ilacımız değişmektedir. Karaciğer kanserlerinin üçer aylık bitkisel ilaçları  2.500 er $ tutmaktadır.

Sağlıklar dileğimizle. 
Karaciğer nedir?

Yeryüzünde evrimin son halkasını oluşturan homosapienlerin bedeni, adeta biyokimyasal bir fabrika gibi çalışır. Vücudumuzda bir günde binden fazla farklı kimyasal reaksiyon gerçekleşir. Bu reaksiyonlarda meydana gelecek en ufak aksaklık bile, hayati fonksiyonların son bulmasına veya kalıcı hastalıklara neden olabilir. Bugün kesin olan bir gerçek şu ki, vücuttaki bütün bu biyokimyasal faaliyetler beynin devamlılığını sağlaması içindir. Bu yüzden gerçek ölüm, beyin ölümünün gerçekleşmesi ile mümkün olur. Nitekim, on sene bitkisel yaşamda kaldıktan sonra yaşama dönenler tıp literatürüne geçmiştir.

Evrimine devam eden insanın karşılaştığı bazı fiziksel rahatsızlıkların sebebi, vücudumuzun modern çevre şartlarına uyumu ile de açıklanmaktadır. Bununla birlikte, karaciğerin durumunun insanı fizyolojik olarak bütün yönleriyle etkilediği malum bir gerçek. Konunun öneminden dolayı Karaciğerimiz ile ilgili olarak bir yazı düzenlemek istedim. Bu yazıda Amerika Karaciğer Vakfı’nın yayımladığı, Karaciğeri Sevmenin Elli Yolu başlıklı yazıyı kaynak alarak konuya değineceğim.
Karaciğerimizi Tanıyalım!
·       Karaciğerimiz vücudumuzdaki en ağır organımızdır; yaklaşık ağırlığı 1350 gramdır.
·       Karnımızın sağ üst kısmında, alt kaburgamızın altındadır. İnce bağırsaklara saf kanallarıyla bağlıdır. Karaciğerde üretilen safra bu kanallardan bağırsaklara taşınır.
·       Karaciğer adeta bir kimya fabrikası gibi çalışır. Karaciğerin fonksiyonları arasında proteinler, safra, kan pıhtı faktörleri, ve binden fazla enzimin üretimi yer alır. Ayrıca kolestrolün metabolizması, kan şekeri seviyesinin normal değerde tutulması, bazı hormonların düzenlenmesi ve alkol dahil ilaçların ve zehirli maddelerin detoksifikasyonu (arındırılması) hep karaciğerin fonksiyonları arasındadır.

Karaciğere zararlı bazı etkiler şöyle sıralanmaktadır:

 • Gereksiz ilaç tedavisinden kaçının, aşırı miktarda alınan kimyasallar (ilaç da bir kimyasaldır) zararlıdır.
  ·       Doktorunuzun tavsiyesi dışında, farklı ilaçları birlikte almayın. İlaçlarının birlikte alınması ile oluşacak karışım vücutta zararlı zehirli maddelerin oluşumuna sebep olabilir.
  ·        Yoldaki tezgâhlarda, reçetesiz satılan ilaçların kullanımı vücutta kalıcı hasarlara sebep olabilir.  İlaçları doktor tavsiyesi ve kontrolünde alın.
 • Kendinizi alkole boğmayın, bira, şarap ve likör vb. alkollü içecekler karaciğere zararlıdır. Alkolün  karaciğerdeki biyokimyasal prosesler neticesinde bu organa yaptığı etkiler oldukça tahrip edicidir. Ayrıca bir karaciğer hastalığı olan siroz da aşırı alkol kullanımı ile bağlantılıdır.
  ·       Alkollü içecekleri ilaçlarla birlikte kesinlikle almayın.
  ·       Böcek ilaçları, sprey boyalar ve püskürtülerek kullanılan diğer kimyasallar karaciğere zararlıdır. Kullanırken teneffüs etmeyin. Ayrıca, bunların cildinize temasından da sakının.
  ·       Hepatit B ve C, kronik karaciğer hastalıklarına sebep olur.

Beslenmemizi mutlaka kontrol edelim!

Yediğimiz her şeyin karaciğerimizden geçtiğini unutmayın!
Beslememize, yediğimiz içtiğimiz her şeyi kontrol altına almalıyız; çünkü yediklerimiz karaciğerimizi direk etkilemektedir. Beslenmemizde karaciğerimizi sağlıklı tutmanın en önemli noktalarını şu şekilde özetleyebiliriz:

 • Dengeli beslenme ve besin değeri  kavramlarını iyi anlayıp uygulayalım. Eğer dört ana besin gurubundan beslememizi düzenlersek, vücudumuz için gerekli besinleri almış oluruz.
 • Kızartma ve yağlı yiyecekleri azaltalım. Doktorlar safra kesesi ile ilgili hastalık riskinin yağlı ve kolesterolü yüksek gıdalardan uzak durarak azaltılabileceği kanaatinde.
 • Tuzlu, konserve ve füme olarak hazırlanmış yiyecekleri en az düzeye indirelim. Tuz miktarına mutlaka dikkât edelim. Tuz yerine, diğer tat verici limon, soğan, sirke, sarımsak, baharat, kekik vb şeyleri kullanalım.

Hatırlayalım !

 • Et balık ve kümes hayvanları; Protein, vitamin A, iron, vitamin B12, B1, lif içerir.
  ·       Ekmek ve tahıl ürünleri; karbonhidrat, B vitaminleri, demir, lif içerir.
  ·       Meyve ve Sebzeler; vitamin A, C, demir, lif ve folasin içerir.
  ·       Süt ve süt ürünleri, kalsiyum ve A, B,D, vitaminlerini içerir.

Beslenmede diğer önemli hususlar!

 • Lifli gıdalar ile yapılan beslenme sizi sağlıklı tutacaktır. Lifli gıda alımını artıralım. Örnek olarak taze sebze, meyve, tahıl ürünleri, pirinç verebiliriz.
  ·       Unutmayın ki tatlılar, aperatifler ve içecekler, yüksek kalori, tatlandırıcı ve muhtemelen yağ içerir. Bunların yerine taze meyve yiyelim!
  ·       Kilonuzu ideal kilo civarında tutun. Safra kesesi rahatsızlıkları ile ve şişmanlık arasında direkt bir bağlantılı vardır.
  ·       Eğer zayıflamak için rejim yapıyorsanız, mutlaka gerekli vitamin ve mineralleri alın.
  ·       Mutlaka hafif de olsa hafta iki üç gün spor yapın.

Belirtiler:

Karaciğer ile ilgili problemlerin sebepleri neler olabilir? Aşağıdaki maddeler bir karaciğer rahatsızlığının habercisi olabilir. Eğer belirtiler mevcut ise bir doktora başvurunuz.

 • Ciltte veya gözlerde sararma.
  ·       Karında şişkinlik, şiddetli karın ağrıları.
  ·       Uzun süren deri  kaşıntıları
  ·       Koyu renkte idrar, kanlı veya katran rengi dışkı.
  ·       Kronik yorgunluk, bulantı ve iştah kaybı
  Sağlığımızla ilgili yazılarla hemen her gün gazetelerde, dergilerde karşılaşıyoruz; ancak sağlığımıza ne kadar dikkât ettiğimizi tekrar sorgulamamız gerektiği bir gerçek. Beslenmemizin sağlığımızı direkt etkilediği ve sağlıklı bir yaşam için ağzımıza koyduklarımıza iki defa düşünmemiz gerektiğini unutmayalım. Hepimize sağlıklı zinde günler diliyorum.

___________________

—– Original Message —–

From: gonul demirci

To: [email protected]

Sent: Sunday, July 27, 2008 3:16 PM

 

Sayın Herbalist Atabay Güveloğlu,

Daha öncede size mail atmıştım.Daha önce dediğim gibi kız kardeşimin eşi mide kanseri. Hiç bir tedaviye cevap vermiyor midesinin tamamı alınmıştı tabiî ki başka organların ada sıçramış yaşının genç oluşundan dolayı doktorlar bu hastalığın kemoterapilerle  tamamen silinebileceğini söylemişlerdi.Ankara’da üç ay kadar kemoterapi gördü ama hiç bir işe işe yaramadı. O zaman olumlu yanıt vermiştiniz ama doktorlarına danıştık, sizin ilaçlarınız kullanmasına asla izin vermediler. Keşke danışmasaymışız. Şimdi ise hiçbir şekilde bize yardım edemiyorlar.“Yapacak bir şey yok” diyorlar.

Önce Allah’tan sonra sizden çaresiz bir şekilde yardım istiyoruz.sizin ne hastalıkları iyileştirdiğinize vesile olduğunuzu, hatta üç ay ömrü olan insanlara yardım ettiğinizi ve iyileştirdiğinizi ve şuan sağlıklı olduklarını biliyorum, görüyorum.Bir umut olarak siz ne yapabilirsiniz?  Ölümü mü beklesin? Bir küçük oğlu var 2  yaşında, onun gözü önünde her gün kötüye gidiyor.İnşallah sizden olumlu bir cevap gelir,hayırlısıyla sizin yardımlarınızla ayağa kalkar şu an tek isteğimiz onun iyileşmesi.
Şimdiden size çok teşekkür ederim

 

İGÜVELOĞLU BU AŞAMADA İLAÇ VEREMEMEKTEDİR.

—– Original Message —–

From: efkan şimşek

To: [email protected]

Sent: Thursday, December 18, 2008 7:30 PM

Subject: acil yardım

Sayın hocam

Ben konya ili beyşehir ilçesinden yazıyorum.İsmim sadık güvercin.Web sitenizi İzmirdeki bir arkadaşımdan aldım.Sizi fazla meşgul etmeden,konuya girmek istiyorum.

Eşim 50 yaşında.Eylül 2007 yılında ,mide kanseri teşhisi kondu.Aynı hafta içinde başarılı bir ameliyatla midesi tamamen alındı.Bir yıldır kemoterapi almaktaydı.Bütün veriler ,raporlar,filmler her şey yolunda gidiyordu.15/12/2008 tarihinde ,ilaç almak için konya tıp fakültesine gittiğimizde(eşimin yaklaşık 5 gün içinde karın şişliği oluşmuştu).Kanserin karaciğere atladığını yapacak bir şeyin olmadığını söylediler.Kilo kaybı yok denecek kadar az oldu.Fakat son iki ilaç alma sırasında ,halsizlik ve durgunluk vardı.17/12/2008 tarihinde de ,Ankara’ya götürdüm.Ankara’daki doktorda yapacak bir şleyin olmadığını söyledi.Ve araştırırken sizi tavsiye ettiler.Hemde büyük bir güvenle.

Hocam inşallah bu mail size ulaşır.Ve sizden randevu için telefon yada mail bekliyorum.Yada bir yol göstermenizi istiyorum.Şu anda tamamen çaresizim.

Saygılar sunarım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.