PANKREAS KANSERİ VE GÜVELOĞLU’NUN HAYAT KURTARAN BİTKİ ÖZLERİ TEDAVİSİ

KANSER TEDAVİSİNDE HASTALAR EN İYİ TEDAVİYİ BULMAK ZORUNDADIRLAR…


 İlaçla Tedavide Bir Reform Yaratan Araştırmacı
Herbalist Atabay Güveloğlu


Pankreas başı kanseri, tümörün yerleştiği yer konumu ile karaciğeri devre dışı bırakarak ve kanın yapısını bozarak kısa sürede ölüme neden olan bir hastalıktır. Klasik tıpta kesinlikle kalıcı tedavisi yoktur. Sarılık henüz başlamamış ise, Herbalist Atabay Güveloğlu‘nun bitkisel reçetelerini mutlaka ve acilen uygulatınız. Kitlenin ilerlemesi ilk iki ayda duracak ve ikişer aylık 2-3 dönemde kanser, büyük başarı oranı ile hücre ve kitle bazında kaybolarak hastanın hayatının kurtulma durumu ve şansı doğacaktır…

Herbalist Atabay GÜVELOĞLU‘nun buluşu olan BİTKİSEL İLAÇ TEDAVİSİ ile 1989’dan bu yana yüzlerce çaresiz insan bu öldürücü sorundan tamamen kurtuldu…

(Bu sitenin “İyileşen Hastalardan Örnekler” bölümünde görebilirsiniz.)

 

PANKREAS KANSERİ VE GÜVELOĞLU’NUN HAYAT KURTARAN BİTKİ ÖZLERİ TEDAVİSİ

BAZI HASTA MAİLLERİ AŞAĞIDA

—– Original Message —–

From: mujgan gurbuz

To: [email protected]

Sent: Friday, November 20, 2009 2:55 PM

Subject: Teşekkür ve ilaç talebi hk.

Merhaba Atabay bey.Babannemde pankreas kanseriydi bitkisel ilaçlarınız sayesinde kanseri durdurduk, teşhis edildiği gibi kalmış durumda.
6 ay ömür vermişlerdi, 3 senedir şükür aramızda, teşekkür ediyoruz size.

Başka bir yakınım akciğer kanseri  ve de içe yayılmış diyorlar. Kemoterapi göremiyor 80 yaşında olduğu için bitkisel tedavinizden başka tedavi olamayacak gibi. bu hastaya da en azından hastalığın durdurulması için bitkisel bir tedavi ettirmek istiyoruz irtibat kurabilirsek çok memnun olurum.Saygılar.

—– Original Message —–

From: ali aydin

To: [email protected]

Sent: Monday, November 23, 2009 2:29 PM

Subject: Tedavi Süreci hakkında Bilgi almak itiyorum

Sizleri selamların en güzeli ile selamlıyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum.Sayın Güveloğlu adım Ali Aydın.Kendim yurtdışında Türk başkonsolosluğu nezdinde devlet Memuru olarak çalışmaktayım.Takriben 35 veya 40 gün önce babamın Pankreas kanseri olduğunu öğrendik.Ani bi ağrıyla kendisini özel bir hastaneye kaldırdık çekilen tomografi sonucu yapılacak bir şeyin olmadığı ve Tıp fakültesine götürmemiz gerektiği bizlere söylendi.Fakültede yapılan biyopsi sonucu tümörün karaciğere de sıçradığı tıbben yapılacak hiçbir şeyin olmadığı tarafımıza bildrildi.

Daha önce sizden kızım için ilaç almıştım.Allah razı osun göndermiş olduğunuz ilaçlar sonuç verdi ve kızım sedef rahatsızlığından kurtuldu.

Fakültedeki doktorumuz pankreas kanseri babam için kemoterapi yapmamızın fayda sağlamayacağını, zaten kemoterapinin ilaç sektörüne para kazandırmaktan başka faydasının olmadığını bizlere söylediğinde aklıma siz geldiniz ve hemen sekreterinizle görüştüm.Biyopsi raporlarını gönderdim.Hastanın ismi AHMET AYDIN.İlaçları 26.10.2009 tarihinden itibaren de kullanmaya başladık.Umutsuz değiliz.Biz inanıyoruz ki Allah vermiş olduğu hastalığın mutlaka tedavisini de vermiştir.İnşallah bu tedavi sizin vermiş olduğu ilaçlar sayesinde olacak.

Merak ettiğim şudur: İlaçlar ne zamandan sonra tesir edecek ve sonuç vermeye başlayacak.Veya fayda vermeye başladığının belirtileri nasıl olacak bilgilendirirseniz memnun olurum.
Çalışmalarınızda başarılar diliyor sevgi ve saygılar sunuyorum.

POLİS MEMURU MEHMET BEYİN ANNESİ DE PANKREAS KANSERİNDEN 6 AYDA KURTULDU...
Telefonları: 0505 384 43 40 dır.Konya merkezinde oturuyorlar.


PANKREAS VE PANKREAS BAŞI KANSERİNİ TANIYALIM

Hastalığın tanımı 

Pankreastan köken alan tümörlerdir.

Nedenleri,Görülme sıklığı,Risk faktörleri 

Eşlik eden durumlara rağmen etyoloji (oluşum nedeni) bilinmemektedir.

Eşlik eden durumlar : ırk , diabetes mellitus ( şeker hastalığı ) , tütün , çevresel ve mesleki faktörler ve gıdasal lipidler .

İlginç olan , tütün kullanımının etkisi ile ilgili bulgular düzenlendiğinde pankreatit , alkol ve kahve arasında birliktelik görülmemiştir.

Risk faktörleri : çok muhtemel : ırk, diabetes mellitus, tütün muhtemel : çevresel / mesleki durumlar , gıdasal lipid

Pankreas kanseri erkeklerde kadınlardan daha sık görülmektedir.

Ortalama yaş erkeklerde 63 , kadınlarda ise 67 dir.

İnsidans/ prevalans : Her yıl yaklaşık 28.000 yeni olguya tanı konulmaktadır. Etnik gruplar arasında değişimler vardır. Siyah ırk ve havaililerde sıktır.

Korunma 

Tütünü engelle ( sigara bırakılmalıdır ).

Belirtiler 

kilo kaybı ( %90 ) ağrı iştahsızlık kaşıntı diabetes mellitus malnütrisyon karaciğer büyümesi palpabl ( ele gelen ) safra kesesi karında hassasiyet kitle asit ( karın boşluğunda sıvı birikmesi )

Tanı/Teşhis laboratuvar : tripsinojen düzeyi , glukoz testi , amilaz üst sindirim sistemi grafisi bilgisayarlı tomografi : tanı koymak için çok yararlı bir yöntemdir ; radyolojik incelemeden çok daha hızlı ve etkin bir görüntü sağlar. ultrasonografi ERCP ( endoskopik retrograd kolanjiopankreatografi ) PTC ( perkütan transhepatik kolanjiografi ) anjiografi biyopsi özofagogastroduodenoskopi .

PANKREAS KANSERİNİN SEYRİNİ VE TIBBİ TEDAVİLERİNİ ANLATAN BİR HASTA ÖYKÜSÜ OLAN MAİL AŞAĞIDADIR:PANKREAS KANSERİ VE TIBBİ TEDAVİSİ İŞTE BUDUR…

—– Original Message —–

From: Banu Irmak

To: [email protected]

Sent: Friday, June 12, 2009 10:00 AM

Subject: pankreas tanısı ıle ılgılı

Merhaba Sayın Güveloğlu;

Pankreas kanseri ( karaciğere metastaz ) olan 51 yasında annem olmaktadır.

teşhis süresi

Aralık 2007 tarihinde annem 2 hafta sürekli kusarak belirti verdi fakat biz  ; sıkıntı ,stres veya üşütmeye bağlı olduğunu tahmin edip  2 haftalık istifra atmasını çok önemsemedik. şubat-mart nisan  2008 tarihlerinde ara ara ishal olmaktaydı .daha sonra bu süreç karın ağrısı ve sırt arısı ile birlikte sıklığı arttı.

en sonunda annemizi ikna edip temmuz 2008 de İstanbul medıcal park Bahçelievler hastanesine göturerek tetkikler yaptırdık.

ilk önce safra kesesinden şüphelendiler daha sonra üst batım mr ları ile pankreas kanseri olduğunu fark ettıler ve karaciğerdeki bir kaç lekeden şüphelenerek karacı ger biyopsisi yapıldı..ve biyopsi sonucu kotu huylu cıktı..pankreas kanserinin karaciğere metastaz yapmış olduğu söylendi.

 

tedavi süresi

cerrahı müdahalelik bir şeyin kalmadığını ve kemoterapi alması gerektiği yönünde bilgi verdiklerinde hemen İstanbul üniversitesi çapa tıp fakültesinde -onkoloji bolumu Prof Burak Sakar ile randevu alıp annemin kemoterapi tedavisine ağustos 2008 de başlattık.

 

Burak hocanın kontrolünde her hafta GEMZAR kemoterapi  ilacı ile annemiz agustos 2008 de tedaviye başladı.

her ayın 3 pazartesi kemoterapi alıp 1 hafta ılac almıyorduk ve her 2 ayda 1 mr çekiliyorduk.

ŞUBAT  2009’a kadar sürekli annemizin pankreasında gerileme görüldü ve karaciğerdeki metastazda  yayılma yoktu ve çok şukur normal kanser hastaları gibi ağrısı ve halsızlığımız olmadı.

MART 2009’a kadar çok nadir ılac günlerinden sonra 1 gün veya 2 gun halsızlık bulantı vs yan etkileri görünüyordu.

4 MART 2009 tarihinde annemiz sarılık oldu değeri ( billuribin değerleri 6 civarına yükseldi ) yükselince hocamız kemoterapiyi kesıp ERCP yöntemiyle stent takdirdi.

stentden sonra sarılık değerlerı düştü ve kemoterapi tedavisine tekrar devam edildi .her şey sarılık öncesindeki gıbı normal tedavi surecine dondu..

 

MAYIS 2009  annemin tekrar gözleri sararmaya başlayınca hemen hocamızı uyardık ve tekrar sarılık olabileceği yönünde bize bilgi vardı .(sarılık değerı  26 cıktı )

ve iki ihtimalden bahsetti.

1.ihtimal stene tıkanmış olabileceği yönünde

2.ihtimalde tümör komple karacıgerı sarmıs olabilir dedi.

bunun tanısı koymak ıcın hemen üst batım ultrasyonu istedi ( 22.05.2009 ) .sonucu gorudugunde korkmamız gereken bir şey olmadığını karaciğerdeki metastasta herhangi bır ilerleme olmadığını sadece ERCP yönteminin tekrar tıkanıklık olma ihtimaline gore denenmesini eğer olmazsa da karaciğerinden torba takılmasını istedi.fakat bır önceki ERCP operasyonunu yapan Prof Yusuf  hocamızın tekrar bakması ıcın hastanemizden hemen randevu alamadık ve annemiz 28.05.2009 tarihinde kadar evde kaldı.22/05 ıle 28/05 tarihleri arasında sürekli istifra ediyordu hiç bir bir şey yiyemiyor su bıle ıçse istifra ediyordu..bu onu cok halsız düşürdü ve     3-4 kılo kaybına sebebiyet verdı. kılo kaybı ve halsızlığı oldugu ıcın  ERCP operasyonuna kadar  Prof Yusuf hocamız her gün anneme evde antıbıyotıklı serum verdirdi .vücut direnci dusmesın dıye.

 

28.05.2009 tarihinde ERCP yöntemini yaptırdık fakat sonuç olumsuz oldu Yusuf hoca  annemin stendını tekrar denedi ama yapamadı çünkü tüm yolları çok fazla tıkanmıştı ve radyolıjıden hemen annemin karacıgerıne torba takılmasını istediler ve o gün torba takılımı ıcımı operasyonumuzda yapıldı ve hastaneye yatırdılar

ayrıca Yusuf hoca stentı takarken onikiparmak bağırsağının orasınında kanser ıle tıkandığını ve kusmasının bu sebeple olduğunu söyledi.sarılıgı bitince onikiparmak bağırsağının oradan yeni bir bypays yaparak yasam konforunun artması ve gıda alabilmesi ıcın mıde ve bagırsak arasına bır kanal koymak ıcın operasyon yapmayı düşündüğünü belirtti .

28/05 tarihinden 05/06 tarihine kadar hastane yattı.   bu süreç ıcerısınde 28/29 mayısta anneme serum dışında hıc bır şey vermediler.zaten kendisi de çok halsızdı.

30/05 de 2 ünite kan – 2 ünite plazma varıldı ve damardan mamaya başlandı..sonra annem 2 gün sonra kandını toparladı.sarılık değerlerinde düşme başladığı  ıcın doktorlarımız annemi geçici olarak taburcu ettiler. .ve bir hafta sıvı ( çorba tarzı) sonraki haftada katı gıdalara başlamamız gerektiğini ve kusmanın durumuna göre operasyon yapılacağını söylediler..ve annem hastanede yattığı süreç içerisinde hiç kusma yasamadı…eve geldiğinde gayet iyiydi fakat evde bir kaç gün kaldıktan sonra 09/06 tarihinde yine günde 2-3 kere kusmaya başladı ve Yusuf hoca ıle tekrar görüşerek dun ( 11.06.2009 ) hastaneye yatış işlemini tekrar yaptık..ve bu sefer hastanede yattığı sureçte çekilen mr da karaciğerinde kanserin yayıldığını söylediler.

 

şuan için doktor kontrolünde fakat ne olacağı yönünde hic bir bilgimiz yok..sizden bu konuda tabi ki bır şey istemem doğru değil ama Internet sitesinde dolaşırken karacı ger metastazlarına ; özelliklede yapılacak bır şey kalmayan hastalara uygulama yapabilir olduğunuzu okumam sebebiyle sizden de görüş olmak istedim..

şuan gerçekten %1 umudumuzun olması bile çok onamlı .sımdıden yardımlarınız ıcın çok teşekkür ediyorum..Ayrıca size verdiğim rahatsızlıktan ötürü de özür diliyorum.hastalarımız ılk önce ALLAH sonrada sizlere emanet…

KILO : 53

(KILO: Teshıs konulduğunda annem 67 kiloydu…ılk donemde 7-8 kilo verdi.uzun bir sure 60 kıloda kaldı…sonra yavaş yavaş 1-2 vardı ve bu son mayıs ayındaki sarılık sureci başladığında 57 kiloydu  ve su son 2-3 haftada 4 kilo verdi …su anki kilosu 54 )

BANU IRMAK
NOT: Bu aşamadaki hastalara maalesef bitkisel ilaç verememektedir.

TIPTA PANKREAS KANSERİNİN KALICI TEDAVİSİ YOKTUR.İŞTE ÜÇ AĞIR HASTA  ÖRNEĞİ AŞAĞIDA.

“PANKREAS KANSERİ NEDEN AFFETMİYOR ” BAŞLIKLI YAYINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

PANKREAS KANSERİNDEN ÖLEN ABD Lİ

PROFESÖRÜN İLGİNÇ SON DERSİ İÇİN TIKLAYIN

—– Original Message —–

From: kevser koç

To: [email protected]

Sent: Friday, July 25, 2008 8:36 PM

Subject: pankreas kanseri lütfen yardımcı olun

 

Merhabalar, geçtiğimiz pazar günü 83 yaşındaki dedeme pankreas kanseri teşhisi konuldu doktorları sonuç için ne ameliyat nede kemoterapiyi önermediler bu hastalıkla ilgili bir çok araştırma yaptık dedemde henüz sarılık yok sırt ağrısı bel ağrısı gibi şikayetleri de yok sadece birkaç aydır çok zayıfladı ve bunun sebebininse zehirli guatr hastalığından dolayı olduğunu düşünüyoruz henüz dinçken onun çaresiz ölmesini izlemeye dayanamıyoruz lütfen geç olmadan ne yapabileceğimiz hakkında bilgi verin zira Allah dermansız dert vermemiştir biz buna inanıyoruz tedavi için gereklimidir bilmiyorum ama aort damarında da kalınlaşma söz konusu iyi akşamlar

—– Original Message —–

From: aysun yılmaz

To: [email protected]

Sent: Thursday, July 24, 2008 12:43 AM

Subject: ÇOK ACİL!PANKREAS BAŞI TÜMÖR TEDAVİ HK.

Sayın Atabay GÜVELOĞLU,

Annem pankreas başı tümör kanseri,70 yaşında.Sarılık tanısıyla hastaneye kaldırıldı.Tetkikler sonucu pankreas başı tümör tanısıyla,geçici stend yerleştirildi.12 gün sonra 21 Ocak 2008 ‘de operasyonla safra kesesi ve kalın bağırsağın bir bölümü alındı.Nisan’da kemoterapi başlandı.1 kür(7 seans)devam edildi.Bu zaman zarfında iyileşme olmadığı gibi hızlı kilo kaybı oldu.Bu arada akciğer,karaciğer(ve belki şimdi beyin)metastaz oldu.Operasyon sırasında 50 kg iken şu an (7 ay sonra) 35 kg vücut ağırlığına sahip.Yardımsız,kalkamıyor,yürüyemiyor,yemek yiyemiyor.Aşırı halsiz,yorgun,konuşma zorluğu çekiyor.Yani son günlerini yaşıyor demek belki daha doğru.Tek beklediğim bir mucize!!!Hastalık bu kadar ilerlemişken;hala birşey yapılabilir mi?Annem hayata döner mi?Bu konuda bir yardımınız ya da öneriniz olabilir mi?

Şayet yapılacak birşey varsa,lütfen çok acil cevap yazabilir ya da arayabilir misiniz,lütfen.İlginiz ve desteğiniz için çok çok teşekkürler,şimdiden.Hayırlı haberlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.

Saygılarımla

Aysun AYDOĞAN YILMAZ

_______________________________________________________________

—– Original Message —–

From: yüksel asker

To: [email protected]

Sent: Friday, July 25, 2008 11:33 AM

Subject: yardım edin lütfen :((

Atabay abi internetten araştırma yaparken sitenizi ziyaret etme fırsatını buldum. Babam 7-8 aydır karın bölgesinden rahatsızdı, bu rahatsızlığından dolayı hacettepe hastanesine gittik ama doktorlar bi teşhis koyamadılar ilk önce.Yapmış olduğum araştırmalarda hastalığının belirtileri pankreas kanserinin belirtileri ile aynıydı.ama doktorlar teşhis koyamadılar.ilk önce pankreasda kist olduğundan şüphelendiler ameliyat kararı aldılar.ameliyattan önce bi kaç tetkik daha yaptılar ve ameliyattan vazgeçtiler. 2 aylık bi süreç içerisinde belirtilerde azalma olmuştu.Belirtilerin azalması sonucunda doktorlar pankreasta iltihap dediler hiçbir tedavi uygulamadılar.ama babamın karın bölgesindeki bası hissi ve ishalliği geçmedi daha sonra ağrıları arttı. En son muayeneye gittiğinde kan testleri ve bi kaç tetkik sonucunda pankreasdaki hastalığın akciğerin işlevini bozduğu sonuçları çıktı. Yani doktorlar ancak 8 aylık bi süreç sonunda babamın hastalığına bir teşhis koyabildiler.Teşhis için kaybedilen süre bu kadar uzun sürdüğü için tıp camiasına lanet okuyorum. Bu hafta biyopsi yapacaklar ve tedavi yöntemini belirleyecekler. Tedavi ise kesin kemoterapi olacak ama kemoterapi tedavisindeki başarı oranının çok düşük olması beni çıkmaz bir sokağa sürükledi ne yapacağımı bilemiyorum.Babam daha 51 yaşında ve bu sene emekli oldu.Kafasını dinleyip huzur bulacağı bu yaşlarda kanser illeti yakasına yapıştı.Lütfen bana yardım edin. elim kolum bağlı beklemek çok acı veriyor bana. Sizin mucizevi ilaçlarınızın sonuçlarını araştırdım lütfen bana yardım edin. Henüz hiçbir tedaviye başlanmadı.

Bana cevap yazın lütfen.Allaha emanet olun

Klasik tedavi nasıldır?

Pankreas kanserinin klasik tıpta maalesef kalıcı tedavisi yoktur. Tıbbi tedavilerdeki amaç, hastanın ömrünü bir süre daha uzatabilmek ve ıstırabını azaltmak yönündedir.Her hasta 1-2 yıl içinde kaybedilmektedir.
Pankreas tümörlerinde cerrahi tedavi uygulanarak pankreasın bir bölümü çıkarılabilir.

Tümör gövde ve kuyrukta yer alıyorsa cerrahi girişim zor değildir ; pankreas başı tümörlerinde ise pankreas başının yanı sıra safra kesesinin , oniki parmak barsağının ve midenin bir bölümünün de çıkarılması gerektiğinden tedavi daha karmaşıktır. Daha sonra , sindirim kanalının bütünlüğünü korumak için sağlam kalan safra yolları ile pankreas yollarının sindirim kanalına boşalmasını sağlamak gerekir.

Radyoterapi ve kemoterapi önerilebilir.Ancak bu uygulamalar bu güne kadar radikal bir sonuç vermemiştir. Onkoloji doktorlarının çok zor durumda kaldığı bir sorundur.Kısa süre içerisinde tümör büyüyerek safra yolunu tıkayıp karaciğeri devre dışı bıraktığından,alınan besinlerin karaciğerde değerlendirilerek 12 parmak barsağına gönderildiği noktada tıkanma olduğundan karaciğer ve safra kesesi devre dışı kalıp,billuribin kana geçmektedir.Bunun sonucunda kanın yapısı bozularak beyinsel ve tüm organsal faaliyetlerde aksamalar meydana getirdiği gibi,tüm deri rengini de sarı renge boyamaktadır.Bu durumda yine zaman kazanmak ve safra yollarının sindirim kanallarına boşalmasını sağlamak için ameliyatla drenaj açılmaktadır.Bu da elbette bir çözüm olmamaktadır.

Prognoz/Hastalığın gidişi 

Klasik tedavilerle,üç yıllık yaşam oranı ( survi ) %2,5 ; beş yıllık yaşam oranı %1 dir.

Potansiyel olarak tedavi edilebilen hastalıklarda cerrahiyi takiben, beş yıllık yaşam oranı yaklaşık % 4 tür.
Herbalist Atabay Güveloğlu‘nun ortaya çıkardığı bitki özleri reçeteleri ile hastaların %93 ü 6 aylık uygulamalar sonucunda tamamen kurtulmaktadırlar. 1989 dan bu yana sağlıklı olarak yaşayan hastalar vardır. Pankreas kanserlerinde şu anda dünyada uygulanan ilaç tedavilerinin en başarılı olanıdır. 1996 dan bu yana sağlıklı yaşayan insanlar mevcuttur.

Komplikasyonlar/Riskler

  • ağrı
  • sarılık
  • malnütrisyon
  • diabet

Aşağıdaki belirtiler olduğunda tanı için mutlaka doktorunuza başvurun

Sürekli karın ağrısı , iştahsızlık , yorgunluk , sırt ağrısı veya bu hastalığın diğer belirtileri varsa gecikmeden bir uzmana başvurunuz.

TIPTA PANKREAS KANSERİNİN DE KALICI TEDAVİSİ YOKTUR!
işte bir öğretmenin mektubu…

—– Original Message —–

From: Zafer Ali YAMAN

To: [email protected]

Sent: Thursday, April 16, 2009 12:12 AM

Subject: PANKREAS BAŞI KANSERİ

 

Merhaba Atabay Bey;

Ben Kocaeli’nden yazıyorum.Öğretmenim.Babam 66 yaşında.Geçtiğimiz yaz ağrıları olduğu için Düzce Araştırma Hastanesine gitmiş.Tetkikler yapıldı ve sadece kan düşüklüğü saptandı ancak neden bulunamadı.Daha sonra özel bir hastanede Endoskopi ve kolonoskopi yaptırdı yine sonuçlar iyi dediler.En son 23 Ekim 2008 tarihinde Düzce Araştırma Hastanesine gitmiş ve sarılık olduğunu görmüşler.Yine tahliller yapılmış USG çekilmiş ve doktorlar Pankreas kanseri olduğuna karar vermişler.Onkoloji servisi olmadığından doktor beni babamın telefonundan beni aradı ve acilen tedaviye başlanması gerektiğini söyledi.Kocaeli Araştırmaya götürdüm stent takıldı ve ardından Hacettepe Üniversitesinde 25 Aralık 2008 den itibaren 6 kürlük tedavilere başlandı İlk başlarda tedavi iyiydi.Zaman zaman kan değerleri düşüyordu ve dışarıdan kan veriliyordu ancak 3. kürden sonra yapılan tetkiklerde kanserin hızla yayıldığı ve yapılan kemoterapinin işe yaramadığı görüldü.Mevcut kürler sona erdirildi ve Mart ayında 8 haftalık yeni bir tedaviye başlandı.Bu defa her hafta ilaç alıyordu.İki hafta sonra bu tedavide kesildi.Şu an herhangi bir tedavi uygulanmıyor.İlaç verilmiyor.Bacakları su topladığından oldukça şişmiş durumda.20 gün önce her yere tek başına gidebilen babam şu an 50 metre yürüyemiyor.Yediği şeyler sindirilmediğinden sürekli ağrı yapıyor.Göğüs bölgesi ve karnı ağrıyor.Su içse bile ağrı yaptığını söylüyor.Bacakları ağrıyor.Ağrılarını dindirmek için ağrı kesici iğneler kullanıyor.Bitkisel tedaviye ikna edemedik.Kendisi SSK hastanesinde emekli olduğu için doktorların her dediğini kabul ediyor. Doktorumuz bitkisel ilaç kullanma dediği için bitki çayı bile içmiyor.

Bundan sonrası için ne yapabiliriz.6 ay önce dipdiri olan babam gözlerimizin önünde acı çekiyor.Ağrılarının dinmesi için neler yapılabilir.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

 Zafer Ali YAMAN

Güveloğlu’nun bu hasta yakınına yanıtı aşağıda:


Merhaba Sayın Hocam,

Geçmiş olsun.Üzgünüm..
Bu sorunu eğer kemoterapilerden öce öğrense idim ve ilaçlarımı uygulasa idik %50 den fazla kurtulma şansı vardı.Ama kemoterapiler sindirim sistemini çökertmiş.Bu aşamada yapacak şey maalesef yoktur.Yardımcı olamadığım için üzgünüm.

Saygılar.

Atabay Güveloğlu

 

 

Herbalist Atabay Güveloğlu’nun bitkisel reçeteleri nasıl tedavi ediyor?

Güveloğlu,bu hastalıkta tanı konulduktan sonra ve sarılık aşaması başlamadan önce veya operasyonla stent konularak sarılık giderildikten sonra bitki özleri tedavisine başlatmaktadır. İlk iki aylık reçetesi, kanser hücreleri, bitki özleri kokteyllerinin etkisi ile kısa sürede azalmaya başlamakta ve tehlike savuşmaktadır. Bozulan kanser-vücut dengesi vücut yönünde ağır bastıkça ve metabolizma güçlenip galip gelmeye başladıkça hastanın ağrıları da bir aydan itibaren azalmaya başlamakta, iki aylık kullanımın sonunda yapılan tetkiklerde kitlenin küçüldüğü ve CA markırlarının düştüğü görülmektedir. Bunun akabinde değişiklik arz eden ikinci iki aylık uygulamaya geçilmektedir. Tedaviye başlanıldığının ilk haftalarında hastada ishal, hafif ateşlenmeler ve ağrı artışları şeklinde reaksiyonlar gözlemlenebilmektedir.

Üçer aylık 2 veya 3 dönem sonunda hasta, kolon, karaciğer ve rektum kanserlerinde olduğu gibi adenokarsinom pankreas ve pankreas başı kanserlerden %70 in üzerinde bir başarı oranı ile kurtulmaktadır. Güveloğlu’nun bu tedavisi de başlı başına bir olaydır. Bu başarı oranı şu anda dünyanın en ileri kanser ilacı tedavisi olduğunu göstermektedir.

Pankreas kanseri tedavisinde önemli olan geç kalmamaktır. Güveloğlu’nun ilaç sisteminin ilk ayını kullanabilen pankreas kanseri hastaları genellikle toparlanıp kurtulmaktadırlar. Ancak başarı oranı, diğer kanser tedavilerine oranla düşüktür. Yine de bu hastalık için yapılabilecek medikal tedavilerin en ilerisi ve üstünüdür. İspatı ise, bu yöntemle yüzlerce kurtulmuş hastadır. Klasik tedavilerle birlikte de uygulanabilmektedir.
——————————————————————————————————————–


—– Original Message —–

From: n.dagli

To: [email protected]

Sent: Sunday, January 28, 2007 7:10 PM

Subject: AKCİĞER KANSERİ


Sayın Atabay Bey,

İnternette kanserle ilgili bilgiler ararken sitenizi ve sizi tanıma fırsatını buldum. Ben hemen konuya girmek istiyorum. 57-58 yaşlarında olan ablama akciğer kanseri teşhisi kondu. Kalbin hemen arka tarafında 5-6 cm’lik iki kitle ve diğer yerlerde de birkaç tane 2’şer cm’lik kitleler olduğu söylendi. Doktor, hiç ümit olmadığını, ne kadar yaşarsa kar olduğunu söylemiş.” Madem hiç ümit yok diyorsunuz o zaman şifalı bitkilere yönelebilir miyiz?” diyen yeğenlerime de sakın ne olduğunu bilmediğiniz otları denemeyin, bilime güvenin, demiş.

Atabay Bey, doktor hiç ümit vermediği gibi alternatif arayışlara da yönelmeyin, diyor. Bu nasıl bir mantık ben anlayamadım. Göz göre göre ölümünü her an bekleyin diyor, bir yandan da sakın başka yolları denemeyin diyor.

Şifa mutlaka Allah’tan buna tüm kalbimle inanıyorum. Ama sebeplere sarılmak ve çare yollarını aramak da vazifemiz. 

Atabay Bey, bize ne önerirsiniz? Ne yapmamız lazım? Sizden cevap bekliyorum. Ayrıca ablama şu an kemoterapi uygulandığını da bildirmiş olayım. Bir başka vermem gereken bilgi de ablam hayatında sigara kullanmamış bir kişidir. Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum. İnşallah ablamın hastalığının iyileşmesine siz sebep olursunuz.     

  1. DAĞLI

YUKARIDAKİ BU HASTALARA BU DURUMDA GÜVELOĞLU İLAÇ VEREMEMİŞTİR ELBETTE.ŞU ANDA BU HASTA BAYAN ÖLMÜŞTÜR.MAHALLİ BİR WEB GAZETESİ BU ÖLÜMÜ YAZDI.

Kanserin klasik tıpta tedavisi yoktur.İşte iki doktorumuzun babaları için yardım mektubu aşağıdadır.

—– Original Message —–

From: EMRE BOZKIRLI

To: [email protected]

Sent: Tuesday, January 16, 2007 12:02 PM

Subject: doktor babasına yardim

Ben ve esim dahiliye uzmanıyız. Bir hafta önce esimin babasına multiple karaciğer metastazı bulunan pankreas kuyruk bölgesinden kaynaklı adenoca tanısı konuldu. Gemsitabin tedavisine ilaveten tümör asisi verilmesi planlanıyor. Internet sitenizden bu konuyla ilgili başarılarınızı gördük. Bize yardim edebilerseniz sizinle irtibata geçmek istiyoruz. Dr Emre Bozkırlı

—– Original Message —–

From: Gulhan DUYGU MALAKOGLU

To: [email protected]

Sent: Friday, July 11, 2008 11:05 AM

Subject: PANKERAS KANSERİ

 

SAYIN GÜVELOĞLU

BABAM PANKREAS BAŞI KANSERİ VE KARACİĞERE MET. VAR 9 KÜR KEMOTERAPİ İŞE YARAMADI ÖNERİNİZ NEDİR .

GÜLHAN DUYGU MALAKOĞLU

 

Kanser Sayfası 

Atabay Güveloğlu’nun bitkisel kanser reçeteleri ile hayatı kurtulan yüzlerce insandan bir kaç örnek için tıklayınız 

Bize Ulaşmak İçin Tıklayın..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.